Rüyada Çiğ Et Görmek

Rüyada çiğ et görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir arabadaydım. Araba cipdi. Alaca karanlıktı. Dışarıda bir mağazaya benzer yer vardı. İçerisinde bir sürü  çiğ et vardı. İki genç erkek, koyunun but kısımlarını omuzlarına almış götürüyorlardı. Her ikisi de beyaz gömlek ve pantolon giymişlerdi. Sonra gelip arabada yanıma oturdular.

Bir de batım ki, yanımda ölmüş babaannem oturuyor. Ama canlıydı. Önde de halamın oturduğunu gördüm. Şoförün kim olduğunu seçemiyordum. Pek hatırlamıyorum, ama galiba ölülerden söz açıldı. Ben de rüyada babaannemin ölü olduğunu hatırladım, ama galiba sohbetten böyle anlaşılıyordu ki, ölüler zarar vermez. Ben de babaannemin bana zarar vermeyeceğini düşünerek ona sarıldım. Halam da çok garip bakıyordu.

Rüyada çiğ et görmek neye yorulur?

Rüyada et görmek Sanılanın aksine et rüyaları hiçte iyi sayılmaz. Özellikle rüyada çiğ et görmek, daima kötüye yorumlanır. Hastalık, dert, sıkıntı, üzüntü olarak alınır.

Rüyada ölü görmek, sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Rüyada ölü birini, ölmüş birini görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. ölü taşımak, ölü taşıdığını görmek, memuriyet, devlete hizmet etmeye işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. derya dedi ki:

    Rüyamda sevdiğimle evleniyorum, evimde hep yeni eşyalar oluyor, buzdolabında kocaman bir çiğ et gördüm, sonra sevdiğim erkeğin boynunda bir ben ama büyük bir bendi, çok merak ettim yorumlarsanız sevinirim . 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

    • Admin dedi ki:

      Derya merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında ciddi bir gelişim içinde olduğunu, önünde seni mutlu edecek güzel gelişmeler olacağını simgelerken aynı zamanda haram, yalan veya iftiradan uzak durmak gerektiğini ( sizin hakkınızda yalan söylenmesi ya da size iftira atılması gibi) anlatırken sevdiğin erkeğin boynunda gördüğün büyük ben ise onun hakkında bir sağlık sorunu ya da tehlike hissi taşıdığını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*