Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çiğ Köfte Görmek

Rüyada çiğ köfte görmek neye işaret eder?

Rüyamda oturduğum sitenin spor sahasında kral tahtı gibi süslenmiş altın yaldızlı bir yerde bir timsah yatıyordu, çevrede insanlar vardı, timsah kimseye bir zarar vermiyordu, uyuyordu ama bir süre sonra uyanıp etrafa bakmaya başladı, korku endişe hiç bir şey duymuyorduk, her şey gayet sıradanmış gibiydi, hatta kardeşim timsaha çiğ köfte yedirmeye çalışıyordu.

Esma, 20, Kadın, Bekar, Öğrenci, baskalarinin mutluluguyla mutlu olmaya calisan mutsuz.

Rüyada çiğ köfte görmek yorumu

Esma merhaba. Rüyada timsah görmek, hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder, olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir ikazdır.

Rüyada çiğ köfte görmek, toplantıya, bir araya gelmeye, dostlarla güzel vakit geçirmeye delalet eder. Rüyada geçen olaylar rüyanın açıklamasının daha net yapılmasına yardımcı olur.

Rüyada çiğ köfte yemek, rüya sahibinin gerçek hayatında bir özlemine kavuştuğunu, uzun süredir görmek istediği aile yakını, sevdiği ya da arkadaşına kavuştuğunu ya da yakında kavuşacağını, hasret giderip, doyasıya güzel vakit geçireceğini gösterir. Alternatif olarak rüyada çiğ köfte yemek rüyayı görenin sosyal ilişkilerinde daha başarılı olacağı bir döneme girdiğini de işaret edebilir. Rüyada çiğ köfte yapmak, çiğ köfte yoğurmak emek verip, alın teri dökerek harcadığınız zamanın karşılığını alacağınızı ve bunun mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşacağınızı gösterir.

Rüyada çiğ köfte vermek, rüyanızda birine çiğ köfte verdiğinizi görürseniz bunun manası köfteyi verdiğiniz kişiyle daha sıcak ilişki, dostluk, arkadaşlık kurmak istediğini anlatırken, bu kişi çiğ köfteyi alırsa bu dileğin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada çiğ köfte almak, köfteciden ya da marketten çiğ köfte aldığını görmek, rüyayı görenin reel hayatında çevrenin sevgisini kazanacak, onlar arasında itibarının yükselmesine yol açacak hayırlı işler yapacağına tabir edilir.

Rüyada çiğ köfte satmak, rüyayı gören kişinin hayatında bereket ve zenginlik dolu bir gelecek için yapması gereken bazı işler, tamamlaması gereken sorumluluklar olduğunu, kolay yoldan para kazanmanın mümkün olmadığını akıldan çıkarmama gerektiğini temsil eder.

Rüyada çiğ köfteci ya da çiğ köfte dükkanı görmek, kişinin gerçek hayatta ilk bakışta çekici görünen ama aslında günah, haram ya da zararlı bazı şeylerden uzak durması gerektiğine, kötü niyetli ya da kötü kalpli bazı kişiler ile karşılaşma ya da tanışma ihtimali olduğuna ve onlardan uzak durması gerektiğine, hak yolundan sapmamak tersi durumda can sıkıcı hallere düşeceğine yorulur.

“Rüyada Çiğ Köfte Görmek” için 2 yanıt

Kaldırımda oturmak ve çiğ köfteci görmek
Merhabalar, eşimle 9 aylik evliyiz ve ailevi sebeplerden dolayi ve belkide eşimin kafasında bazi sorunlarin asilamayacagini anlayarak benden ayrildi ve mahkemeye basvurduk. Ben her gece onu ruyamda görüyorum, 20 gün oldu gideli. Dün gece istihareye yattim ve Allah’tan “o bana donecek mi” diye dua ettim. Rüyamda neredeyse her şey yemyeşil. Bu arada kayinpederim, kayinvalidem ve eşim ile kaldirimda oturuyoruz ve kayinvalide sadece ben kizimin bu yaşta böyle kalmasini dedi ve sustu. Ve ruyamda ayni zamanda bir çiğ köftecide idim. Lütfen yorumlar misiniz?

Murat merhaba, rüyada kaldırımda oturmak kişinin sonuç alamayacağı işlerle uğraştığına işaret eder, bakınız rüyada kaldırım görmek sayfası. Rüyada içinde bulunduğun çiğ köfte dükkanı hakkında açıklama sayfada yer almaktadır, tekrarlamamak için yeniden yazmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir