Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ciğerci Görmek

Rüyada ciğerci görmek neye çıkar?

Rüyamda sevgilimle bir ciğerci dükkanında yemek yiyoruz. Ciğeri pek sevmem ama rüyamdaki ciğerler çok güzel pişmiş ve çok lezzetliydi. Sevgilimle karşılık yemeğimizi yerken sohbet ediyorduk, bu sırada eski sevgilim  dükkana girdi ve büyük bir öfkeyle oturduğumuz masaya yöneldi, kolumdan tutup beni sandalyeden kaldırdı, beni şu anki sevgilimin elinden aldı ve zorla öpmeye çalıştı, yeni sevgilim ayağa kalktı ve suratına bir yumruk attı, gelen garsonlar ikisini ayırdılar.

Rüyada ciğerciye gitmek tabiri

Rüyada ciğerci görmek gerçek yaşamında rüya sahibinin sahip olduğu korkularından kurtulup huzura ereceğine işaret eder. Ciğer satan dükkan, ciğer pişiren birini görmek de benzer şekilde yorumlanır. Ciğer yemek açıklaması rüyada ciğer görmek sayfasında anlatılmıştır. Rüyada ciğerci olmak, ciğer satmak, ciğer pişirdiğini görmek cesaretiniz sayesinde pek çok sorunun üstesinden geleceğinizi simgeler.

Rüyada sevgiliyi görmek gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya işaret ederken aynı zamanda kişinin kendini olduğu gibi kabul ettiğini yani kendisi ile barışık olduğunu, kendisiyle küs olmadığını belirtir. Eski sevgilisini rüyada görmek dünyada en sık görülen rüyadır ve genellikle pişmanlığa işarettir. Bu konuda detaylı bilgi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada eski sevgili ile yeni sevgilinin kavga etmesi aslında gerçek hayatınızda çevrenizdeki kişilerden kaynaklanan bir gerginlik, dedikodu ya da üzüntünün sizi de olumsuz etkilediğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir