Rüyada Çığırtkan Görmek

Rüyada çığırtkan görmek neye işarettir?

Benim gerçek hayatta bir muhabbet kuşum var adı Muhsin. Rüyamda abimin Muhsini bahçemizde çığırtkan olarak olarak kullanarak başka muhabbet kuşları yakaladığını görüyorum ve abime kzııyorum neden benden habersiz kuşumu aldın diye. Sonra abim yakaladığı ve kafese doldurduğu muhabet kuşlarını pencereye gelip, kafesten çıkararak birer birer serbest bıraktı. Bunun manası nedir? 16, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada çığırtkan görmek yorumu

Sedef merhaba, bu hoş rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanın iki ana unsuru var; muhabbet kuşu görmek ve kuşun çığırtkan olarak kullanıldığını görmektir. Lütfen önce muhabbet kuşu sayfasını okuyun, bu sayfada çığırtkan konusunda bilgi verilecektir.

Çığırtkan; bir hayvanı yakalamak amacıyla aynı cinsten bir hayvanın sesini kullanmak veya insanların dikkatini çekmek için bağıran insan.

Rüyada bir çığırtkan hayvan görmek rüya sahibi kişinin bilinçaltı gerçek hayatında kendisine acı ve sıkıntı veren bir durum ile yüzleşmeye isteksiz olduğunu ve bu acıyı çekmeye devam edeceğini gösterir . Kişinin kabul etmediği bazı şeylerin onun üzerinde yıkıcı etkisi olduğunu göz ardı etmemesi gerektiğine rivayet edilir. Bir şeyi yakalamak için çığırtkan kullanmak  daha fazla dinlenme ve daha çok eğlence için biraz zaman ayırmanız gerektiğini bunun içinde üzerinizdeki sorumlulukları biraz başkalarına dağıtmak gerektiğini gösterir. Bu rüya alternatif olarak son zamanlarda daha dikkati olduğunuzu gösterir. Rüyada çığırtkanlık yaptığını görmek rüyayı gören kişinin bilerek veya insanları hataları şeyler yapmaya yöneltiğini temsil, yanlış yola gitmelerini sağlamak eğilimini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir