Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çığlık Atan Yüzü Olmayan Birini Görmek

Rüyada Yüzsüz Birisini Görmek Ne Demek?

Öncelikle merhaba. Ben bir rüya gördüm fakat bu rüya bitmedi bende size danışmak istedim. Bir evdeydim. Merdivenden indiğimde bana benzeyen, çığlık atan, yüzü olmayan bir kız gördüm. Korkup masadaki bir şey ile ona saldırmaya çalıştığım anda bana saldırdı ve rüyamı kendim kontrol ettim. Sonra rüya kesildi ve yine aynı merdivene geldim. Aşağı indim. Yine kızı gördüm. Daha çok çığlık atıyordu. Kollarını dizlerine sarmış,oda bomboş, köşeye çökmüştü. Yine korktum ve elime sprey gibi bir şey aldım. Hemen hissedip bana bir bıçak ile saldırdı.

Ardından tam anlamıyla uyandım. Her şeyin rüya olduğunu kendime anlatıp yine uyudum. Bu sefer rüyada farklı bir yerdeydim. Bir orman evi gibiydi. Tahtadan yapılmış duvar ve eşyalar. Bir adam vardı. Bayılmışım sanırım uyandırmaya çalışıyordu. Bir yataktayım. Üşüyorum. Ama adama değil yattığım yerin tam karşı duvarının önünde o kız. Bana bakıyor.Ama çığlık atmıyor. Yüzünde sadece karalama şeklinde bir şey ve göz yaşı var. Nedensizce pişman oluyorum. Adam baktığım yere bakıp neye baktığımı soruyor. Cevap vermeden kıza bakıyorum. Rüya bitiyor.

Hemen yeni bir alana geçiyoruz kız ile. Yeşillik bir alan. Oturuyoruz. Çok sakiniz. Sanki en yakın arkadaşlar gibi el ele tutuşmuşuz. Bana karşı çok iyi davranıyor. Sonra o alandaki bir kız bana hakaret ediyor ve çığlık atan kız hemen o kıza saldırıyor. Durması için yalvarıyorum ama beni dinlemiyor. En sonunda durunca ise çığlık atıp ağlıyor ve bana sarılıyor.

Ve ben bu 4 rüyayı tek bir gecede gördüm. Çok az rüya gören birisiyim. Bu yüzden çok ilgimi çekti. Ben rüyayı göreli 6 ay oldu. Ben bu rüyanın anılarını birçok gece gördüm. Sonra sayfanızı gördüm ve anlatmak istedim.

Bu olayın amacı, bir anda düşmanken birden neden dost oldu, neden onu sadece ben gördüm, neden çığlık atıyor anlamadım. Bazen resim çiziyorum ve bakıyorum ki onu çizmeye başlamışım. Aynı kıyafet olmayan bir yüz. Her şey çok karmaşık. Cevap verirseniz beni bu kuyudan kurtaracaksınız. Şimdiden teşekkür ederim. 14/Kız/Bekar/Öğrenci

Rüyada Yüzü Olmayan Birini Görmek Tabiri

Hazal merhaba, öncelikle çığlık atmak ve yüzü olmayan birini görmek sayfalarını okumanı rica ediyorum, bunlar sadece ön bilgi anlamında olacaktır.

Rüyalar bir bütün olarak ele alındığında bunlar yaşamında beğensen de beğenmesen de kabul etmek gereken bazı şeyler olduğunu ve bu nedenle yaşadığın duyguları (öfke, birinin dikkatini çekme, beğenilme, saygı duyulma ve hayallerine kavuşmakta gecikme korkusu gibi) ifade etmektedir. İstediğiniz şey olmasa bile başka bir şeyler oluyor. Bir şeylerin sizi farklı bir şey yapmaya ittiğini hissetmek sizi olumsuz etkilemiş ama bunun farkında olup mücadeleden yılmamak ve istemediğin şeyleri yapmamak için daha güçlü olmanın yollarını bulmak gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Çığlık Atan Yüzü Olmayan Birini Görmek” için bir yanıt

Merhabalar daha bugün sabaha karşı gördüğüm bir rüyadan bahsetmek istiyorum. Rüyamda birisini takip ediyorum tam olarak da başlarını hatırlayamiyorum. O kişiyi takip ede ede en sonunda bi odaya varıyorum ama takip ettigim kisi gitmis. Masanın uzerinde belirli yerleri ozenle kesilmiş gazete küpürleri var. Bir görseli oradan kesmiş. Sanki filmlerdeki zaman makinesi gibi bir görsel ama o amaçla olmadığını farklı bir şey oldugunu biliyorum ruya esnasinda. Gazetelere baktıktan sonra bir kapıya yöneliyorum buldum burda gibi bir bilgi edinmişim o gazeteler sayesinde. Kapıyı zorluyorum açilmiyor. En sonunda açıyorum kapıyı kapıyı açarken aynı esnada çığlık atmaya başlıyorum ve tam o esnada yatak başlığımın üzerinde asılı duran tablo düşüyor ve uyanıyorum. Tam çiğlik atmaya başlarken düşmesi zor tablonun düşmesi beni aşirı korkuttu. Ne anlama geliyor bu ruya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir