Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çıkmak

Rüyada çıkmak neye işarettir?

İlk rüyamı gördüğümde hamile olduğumu bilmiyordum ve karanlık bir yolda yürürken ışık saçan bir odaya girdim, tek bir divan vardı ve divana oturdum, sonra bir ses üç kere bana kızının adı çiğdem diye tekrarladı. uykudan uyandım.1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim fakat çocuğumun cinsiyetini öğrenmek istemedim, kız olmasını çok istiyordum erkek olur da üzülürüm diye öğrenmek istemedim.

Doğuma 2-3 ay kala bir rüya gördüm tanıdık birini evindeydim bir merdiven çıktım ve bir odaya girdim odada sadece bir masa ve masanın üstünde bir vazo vardı ama vazo mükemmel derecede parlıyordu, ne kadar güzel bir vazoymuş dedim ve bir ses yine bu vazo senin kızının vazosu dedi yıldız gibi parlak bir vazoydu ve birden uyandım anlamı nedir bu rüyanın?

Rüyada çıktığını görmek yorumu

Yüksek merhaba, ilk rüyanız hayırlara işaret olup, ışık saçan odaya girmeniz hayırlara işaret olup, dileğinizin gerçekleşeceğini temsil etmektedir ki zaten bir hafta sonra hamile olduğunuzu öğrenmişsiniz.

İkinci rüyanız ise hayallerinize kavuşmak için önünüzdeki engelleri birer bire aşacağınızı ( merdiven çıkmak ) ve hayatta tüm zorluklar için her zaman hazır olacağınızı göstermektedir.

Rüyada çıkmak, üç farklı anlamdadır.

Rüyada bir yerden çıkmak (evden çıkmak, okuldan çıkmak), bir şeyden çıkmak (asansörden çıkmak, arabadan çıkmak), çıktığını görmek çıkılan yer veya şeye göre detaylı yorumlanmalıdır.

Rüyada bir yere çıkmak, bir şeye, yükseğe çıktığını görmek ise gerçek yaşamınızda zor zamanlarda bile başınızı yüksek tutmanız geretiğini simgeler

Rüyada birinin üstüne çıkmak, sırtına çıktığını görmek destek sistemi, güç, dayanıklılık ve sorumlulukları temsil eder

“Rüyada Çıkmak” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir