Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çıkmaz Sokak Görmek

Rüyada çıkmaz sokak neye delalet eder?

Rüyada çıkmaz sokak görmekGördüğüm rüyada bir yere yetiştirmem gereken bir dosya vardı, kuzenimde yardim etsin diye gece halam ve kuzenimle diğer halamın evine gitmek için yola çıktık, arkamızdan bir adamın geldiğini fark ettik. Bu adam yaşlı, beyaz sakallı biriydi ve elinde bir kılıç vardı, bizim arkamızdan ilerledi, bir köpeği tuttu ve elindeki kılıç ile köpeğin boğazını kesti, bizimde başka ilerleyeceğimiz yol olmadığı, orası bir çıkmaz sokak olduğu için adamın yanından doğru geri döndüm, adam köpeğin boğazını kestikten sonra bizim peşimizden koşmaya başladı.

Rüyada çıkmaz sokak görmek yorumu

Beyza selam, bir yere yetiştirmen gereken dosya aslında gerçek hayatında sana tedirginlik veren bazı olumsuz olaylar olduğunu ve bu endişelerden kurtulmanın yolunu aradığını temsil etmektedir. Rüyada yaşlı adam görmek uyanık hayatınızda üzerinizdeki yüklerin sizi yıkacağı, yoracağı, o yükleri taşıyamacağın korkusu taşıdığınızı simgeler. Rüyada kılıç görmek geleceğinizle ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğine  işarettir.

Rüyada çıkmaz sokak görmek ikaz, uyarı, tehlike işaretidir. Sonunu görmediğiniz, tahmin edemediğiniz işlere girmekten uzak durmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada çıkmaz sokağa girmek veya girdiğini görmek tehlikeli bir işe girmeye niyet ettiğinizi simgeler. Rüyada çıkmaz sokakta olmak, olduğunu görmek gerçek yaşamınızda başınızı soktuğunuz dertten nasıl kurtulacağınızı bilmediğinizi işaret eder.

Yaşlı adamın köpeğin kafasını kesmesi esasında gerçek hayatta iyi bir arkadaş kaybı ( ölüm anlamında değil, arkadaşlığın bitmesi ya da bozulması ) ya da iç güdülerinde bir bozulma anlamına gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir