Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek neyi işaret eder?

Rüyamda eşimin çikolata sakladığını gördüm. Birileri yılbaşı olduğunu söylüyor, herkes birbirine hediye almış, bana da 2 tane bilezik, 2 tane yüzük ve küpe hediye ettiler, hediyeler çok güzel, onları ben takmıyorum diye genç komşu kızlarına veriyorum. Sonra eşimin evde 1 kutu yabancı çikolata sakladığını buluyorum, başka kutu daha vardı, çikolatalardan bol bol yemiştim ama onun çikolatalarını beğenmemiştim. Çikolata kutusunun üstünde eşim başkasıyla Türk ama adını yabancı isimle değiştiren biriyle evlilik anlaşması yapmış, kadın ona dükkan açıyor ama benden ayrılınca her şey biter, dükkan benim olur yazıyor ve kadın dış ülkede eşim “sen nasıl okudun ki, o yabancı, Türkçe değil” diyor.

Bende üstünde Türkçe olduğunu gösterdim, yabancı yazıların yanında ve ağlayarak krizlere girip kendimi yerlere vuruyorum, hastanede bacaklarıma elektrikli tedavi yapıyorlar, oksijen var ama ben kendim tutuyorum yüzüme, eşimde üzgün, benim dışarı çıkmamı bekliyor, bende umursamıyorum, hala hasta rolü yapıyorum, elektrik verildikçe onun dikkatini çekmeye acı çekiyormuş gibi yaptım. Berra.

Rüyada çikolata görmek yorumu

Rüyada çikolata görmek, aşk, kutlama, kendini ödüllendirmek anlamına gelir. Kendinizi başarılı ve mutlu hissettiğinizi gösterir. Rüyada çikolata yemek, çikolata yediğini görmek ise gerçek yaşamınızda duygularınızın mantığınızdan önde gittiğini, duygularınıza hakim olmayı öğrenmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada hediye görmek iyi bir rüyadır, olumlu gelişmeleri, güzellikleri simgeler. Gördüğünüz rüya kıskançlık ya da sizden kaynaklanan başka bir nedenle önünüzdeki olumlu gelişme, güzellikleri görmediğinizi ya da mutluluğa ulaşamadığını işaret etmektedir.

Rüyada çikolata konusunda ilave bilgiler

Rüyada çikolata almak, çikolata aldığını görmek yaşamınızda yeni tatlar, yeni lezzetler ya da kimi güzel gelişmeler olacağını işaret eder. Rüyada çikolata vermek, birisine çikolata verdiğini görmek duygularınızı yönetmeye başladığınızı işaret eder. Yaşamınızda kimi duygularınıza kısıtlama getirmeniz gerektiğini ifade edebilir. Rüyada çikolata yiyen birini görmek çok aşırı bir düşkünlük işareti olabilir ve hayatınızda kimi kısıtlamalar gerektiğini gösterir. Birine çikolata hediye etmek, çikolata hediye ettiğini görmek sevgi ve aşk anlamlarını simgeler. Sevginizi ya da aşkınızı ifade etmekten korkmayın, ilan edin demektedir. Rüyada bir sürü çikolata görmek isteklerinizde aşırıya kaçtığınızı, kendinizi dizginlemeniz gerektiğini gösterir. Sıcak çikolata yapmak veya erimiş çikolata yemek yaşamınızda memnuniyet, sıcaklık ve sevgi dolu bir döneme girdiğinizi ifade eder. Çikolatalı süt içmek hayat hakkında iyi şeyler hissetme anlamına gelir.

“Rüyada Çikolata Görmek” için 6 yanıt

merhabalar
rüyamda kardeşimin erkek çocuğunun cikolatasini bizim işyerimizdeki iki bayana dagitiyorummmm

gerçekte kardeşimin 3 aylik kiz bebegii var
yardimlarinizi rica ediyorum
tesekkurler

Merhaba rüyamda patronum bana doğru geldi ve önce Arapça bir şeyler söyledi sonra “yediklerinizden yedirin, giydiklerinizden giydirin bunun için bunu sana veriyorum” diyerek elindeki çikolata paketini bana uzattı ve gitti, bende yanımdaki diğer kişilerle o çikolatayı paylaştım, tabirini yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.

Ülkü merhaba, gördüğün rüya patronuna karşı ya da çevrende size zarar vermek isteyen kişilere karşı dikkatli davranmanız gerektiğine işaret etmektedir. Çünkü Kuran ayetleri dışında Arapça duymak, görmek, okumak tehlike demektir? Onun söyledikleri konusunda bir yorum yapmak zor. Gerçek hayatta patronunuzun size ve çevresine karşı tutumunu gözden geçirmekte fayda olabilir. Çikolata iyidir.

Rüyanız hakkınızda güzel gelişmelere işaret etmekte, kendinizi ödüllendireceğiniz bazı gelişmeler yaşacağınızı belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir