Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yediğini görmek ne demektir?

Ben rüyamda abimin karisini gordum. Onun dayisinin kizi yengeme yurt disindan cikolata getirmis. Bizde halamin torunuyla icerde oturuyorduk. Yengem çikolatayı ikimize de ikram etmiyor. Bende halamin torununa diyorum ki “yengem bize niye teklif” etmiyor. Bende hamileyim normal hayatta da hamileyim. Bende diyorum ki “ben hamileyim yengem niye vermedi bizde yiyelim”.

Sonra yengem cikolatayi bir yere kaldiriyor bende gidip gizli gizli yiyorum ama çikolata da cok guzel. Acaba bu ne demek. 20, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada çikolata yemek yorumu

Rüyanızda abinizin eşini görmüş olmanız aslında içinde olduğunuz durum hakkında onun etkisi olduğunu düşündüğünüzü temsil eder. Bu rüya genelde yaptığı hatalarda haklı ya da haksız olarak başkalarını suçlu görme huyu olanlar tarafından sık görülür. Onun çikolata ikram hayatınızda olmasını beklediğiniz bir güzel gelişmeye onun mani olduğunu düşündüğünüzü anlatırken sizin gidip gizlice çikolata yemeniz duygularınızı kontrol edemediğinizi anlatmaktadır. Çünkü Rüyada çikolata yemek ise gerçek yaşamınızda duygularınızın mantığınızdan önde gittiğini, duygularınıza hakim olmayı öğrenmeniz gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Çikolata Yemek” için 5 yanıt

Merhabalar. Rüyamda dersanemde sınıftaydım karşı sırada da sevdiğim insan (karşı cins) uyuyormuş. Sonra bir eve geçmişiz elimde erkek çocuk kıyafetleri varmış onun altında da çikolatalar var. Çikolataları yengemden saklıyormuşum. Sonra babannemin evine geçmişim onun bahçesindeyim. Su ile ıslatıldım, üstümde beyaz bir bluz varmış onun ıslandığını gördüm. Tabiri nasıldır acaba şimdiden teşekkür ediyorum.

Gül merhaba, gördüğün rüya uyumlu, yardımsever, mutlu olmayı bilen tabiatın ile işlerinin her zaman yolunda gideceğini ve yakın zamanda sevineceğin bazı güzel gelişmeler yaşayacağını ifade etmektedir.

Yorum için çok teşekkür ediyorum. Bir rüya daha gördüm onu da yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum. Rüyamda karanlık bir yerdeyim ama zifiri karanlık değil etrafı görebiliyorum 2 dostum da arkamdaymış arkamı döndüğümde onları görüyorum. Dostlarımdan birisi bana peluş tavşan almış hediye olarak ama paketi filan yoktu oyuncağın sonra ben ondan alıyorum teşekkür ediyorum ona yanağından öpüyorum sonra diğer arkadaşım tebessüm ediyor bana ben de ona gülümsüyorum. Sonra aydınlık bir yerdeyim. Omzumda bir yavru kedi varmış beyaz tüylü. Etrafımda da var yavru kediler. Sonra annesi görüyor kediyi omzumda ben onunla konuşup sakinleştiriyorum bana zarar vermiyor kedi. Sonra omzumdaki kediyi indiriyorum. Daha sonra ise kafe gibi kalabalık bir yerdeymişim. Oldukça nostaljik bir yermiş tahtadan bir yer. Çıkışına kadar geliyorum içerisi çok kalabalıktı. Kapıyı görüyorum ama dışarı çıkmıyorum. Yorumu nasıldır acaba?

Gül selam, gördüğün rüya şu anda karamsar duygular taşıdığını ancak 2 kişinin desteği ile aydınlığa çıkacağını, güzel olaylar yaşayacağını anlatırken omzundaki kedi yavrusu ise aydınlığa ulaştığınızda daha önce ihmal ettiğiniz sevdiklerinizle ilgilenip onları da sevindireceğini göstermekte, kediyle konuşmak ise olağanüstü bazı gizli yetenekleriniz olduğunu, aklınızı ve zekanızı tatlı dilinizle bir arada kullanarak hayatta tüm sorunlarınızı kolayca çözeceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir