Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cila Görmek

Rüyada cila görmek neye işarettir?

Hakkımda bilgi vermek gerekirse çocukluğumuzdan beri birbirimizi seviyoruz, yaklaşık 9 yıldır inişli çıkışlı, ayrılığı bol olan, çok yüksek aşkla bağlı olduğumuz bir ilişkimiz var, hiç bir zaman kopamadık, 2 seneye varan ayrılıklar yaşamamıza rağmen tekrar dayanamayıp birlikte olduk, fakat kader yine bizi ayırdı. Şu anda yurt dışında yaşıyorum, yaklaşık 2 senedir ayrıyız ancak bu sefer iş ciddi gibi. Çok acılar çektik, gerek kendimizi yıpratmamız gerek aileden gördüğümüz baskı. En sonunda kendisinden ayrılmam gerektiğini bunun ikimiz için iyi olduğunu düşünüp ayrıldım ve o ülkeyi terk ettim. Yaklaşık 1.5 sene Türkiye’de kaldım ve 3 aydır geri döndüm. Genel olarak bir depresif halim yok aklıma geldikçe güzel hatıra olması gereken buydu diye avutuyorum kendimi. Bugün onun doğum günü, bugüne kadar birbirimizden kopamamızdaki en büyük sebep ise ne onun ne de benim başka bir insanla hiç bir şekilde bir yola gitmeyi denemeyişimiz. Dediğim gibi, kendisini rüyamda gördüm ve bugün doğum günü.

Rüyamda onların evine gittim ve ona görünmeden halletmem gereken bir şey olduğunu hatırlıyorum. Fakat geldiğimi biliyordu. Evlerine yaklaşırken bir arabada olduğunu fark ettim, yola yürürken arkamı dönünce. Hızlı adımlarla eve yürümeye, işimi halledip dönmeye çalışıyordum fakat arkamı döndüğümde ağlayarak beni takip ettiğini fark ettim, elinde bir şişenin içinde bir şey vardı. Dayanamadım ve ona sarıldım, hiç bir şey olmamış gibi yürümeye başladık, yürürken “elindeki şişede ne var” dedim, bana “içinde özel bir cila var, arkadaşım biraz verdi,  istersen tırnaklarına sürüyorsun istersen evde kullanıyorsun” dedi ve evlerine yaklaştığımızda “daha ne gelecek başımıza, hadi gidelim” dedim ve evden bütün eşyalarını toplayıp benimle beraber geldi. Anlayacağınız rüyada beraber kaçıyorduk. İkimiz de mutlu biraz endişeliydik fakat mutluyduk. Ben eşyalarını taşıyor o bana sarılmış etrafa endişeli gözlerle bakıyor fakat sonunda başardık diyerek mutlu bir şekilde dönüyorduk.

Rüyamdan bu şekilde uyandım. Dediğim gibi bugün onun doğum günü. Not olarak geçmem gereken önemli bir konu ise bugüne kadar en büyük sıkıntıyı benim ailesine karşı mücadele etmeme rağmen hiç bir zaman yanımda göremem ve kendisinin sürekli pes etmesiydi. Umarım açıklayıcı bir şekilde anlatmışımdır. Bir de elindeki cila kafamı karıştırdı, özel bir anlamı mı var?. Şimdiden çok çok teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum. 22, Erkek, Bekar, Öğrenci, endişeli

Rüyada cila görmek tabiri

Deniz selam, hayatının böylesine kafan karışık döneminde böyle bir rüya gördüğün için sevinmelisin. Görmüş olduğun rüya aslında kendinle barışık, mutlu olmayı bilen güzel bir karaktere sahip olduğunu ancak geçmişten gelen ( büyük ihtimalle çocukluk yıllarından) bazı gizli korkuların yüzünden hak ettiğin mutluluğa tam olarak kavuşmana mani olmaktadır. Bu korkularla yüzleşir ve onları aşarsan inan güzel bir yaşam seni bekliyor. tek başına aşamazsan mutlaka bir uzman desteği al ve bu sıkıntıları aş. Seninde fark ettiğin gibi rüyada en ilgi çekici kısım onun elindeki şişede gördüğün cila olup özel bir mesaj verebilir.

Rüyada cila görmek rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler, yenilikler, değişimler olacağını müjdeler. Rüyada cila yapmak, bir yeri veya bir şeyi cilaladığını görmek, cila yaptığını görmek bekarlar için mutlu bir evlilik, evliler için evlilikte başarı simgeler. Rüyada cilacı yani cila yapan birini görmek iyi bir şans ifade ederken, bu şansı iyi değerlendirmeniz gerektiğini aksi takdirde kısa sürede elde edeceğiniz serveti kısa sürede tüketebileceğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir