Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çılbır Görmek

Rüyada çılbır görmek neye işarettir?

Merhabalar, yaklaşık bir aydan beri durmadan farklı rüyalar görüyorum, bunlar genellikle iş arkadaşlarım, eski patronum, aile bireylerim hakkında rüyalar. En rahmetli annemi gördüm, yani anlayacağınız gerçekten çok rüya görüyorum ve bunların anlamına baktığım zaman güzel yorumlarla karşılaşıyorum. Son rüyamda rahmetli annem çılbır yapıyordu “kızım sen çılbırı özlemişsindir” diyordu ve gerçekten de yıllardır annem öldüğünden beri çılbır yememiştim.

Anlamını çok merak ediyorum, gerçekten ne yapacağımı da bilmiyorum, çaresiz kalmış gibiyim, siz kendinizce bana önerileriniz yada tavsiyeleriniz neler. Sizce ne yapmalıyım?

Rüyada çılbır görmek yorumu

Sevgili Asuman, sanırım heyecandan bazı şeylerin atlıyorsun. Senin sık rüya görmen ya da daha doğru deyimle rüyalarını hatırlaman aslında senin bu dönemde oldukça sağlık bir ruh haline, iyi dinlenmiş bir bedene sahip olduğunu gösterir ki bununla mutlu olmalısın.  Çünkü iyi dinlenmiş, kaygı ve korkulardan uzak, uykusunu iyi alan insanlar rüyalarını kolay hatırlarlar. Gördüğün rüyaların hoş mesajlar vermesi ayrı bir sevinç kaynağı olmalı bu da senin güzel bir dönem geçirdiğine delalettir.

Son rüyana gelirsek; lütfen öncelikle ölmüş anneyi rüyada görmek sayfasını oku. Rüyada çılbır görmek oldukça hayırlıdır, diğer tüm yumurta yemekleri gibi berekete yorulur, kişinin hanesine bolluk geleceğine delalet eder. Rüyada çılbır yemek rüyayı gören kişinin mutsuz olmasına sebep olan bir işin kötü etkisinin ortadan kalkacağına, ilerin yeniden yoluna gireceğine, bir daha kendini zor duruma sokacak bir durumla karşı karşıya kalınmayacağına alamettir. Çılbır yapmak, çılbır pişirmek, çılbır yediğini, çılbır yaptığını, çılbır pişirdiğini görmek bebek bekleyen aileler için bir kız bebek sahibi olmaya, bekarlar için ileride kız çocuğu sahibi olacakları bir evliliğe adım atmaya işaret eder. En sonunda ne yapmalıyım demişsin, mutluluğun tadını çıkar, fırsatları ve kısmetleri iyi değerlendir, rahmetli annenin gurur duyacağı bir evlat olmaya devam et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir