Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çilek Bahçesi Görmek

Rüyada çilek bahçesi görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda büyük bir çilek bahçesi gördüm, bahçede annem babam ve kardeşim ile beraberdik. Sonra daha önce hayatımda hiç görmediği siyah çilek gördüm, eğildim siyah renkli çileklerden kopardım, yedim.

Babama “bu ne” diye sordum siyah renkli olduğu için oda “siyah çilek” dedi tadı ve goruntusu hoş , olgun ama siyah renkteydi. Yalnız rüyada herkes mutluydu ve güneş vardı yol kenarında bir bahçeydi. Bu rüyanın bir anlamı var mı?

Rüyada çilek bahçesi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çilek bahçesi görmek fikir ve hedeflerinizin çok olduğuna işaret ederken, rüyada çilek ekili alan, çilek tarlası görülmesi aynı zamanda hayallerinizin çok kısa bir süre içinde gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada çilek görmek çok istediğiniz bir şeye yakında kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada çilek yemek, gönül hayatınızda mutluluklar yasayacaksınız demektir. Rüyada gördüğünüz siyah çilek ise çok değişik bir hayaliniz olduğunu, onu yemeniz ise bu hayale kavuşacağınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çilek görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Çilek Bahçesi Görmek” için bir yanıt

ben rüyamda siyah renkli çilek gordum .büyük bir çilek bahçesinde annem babam ve kardeşim ile çilek bahçesindeydik eğildim dalından kopardım ve babama bu ne diye sordum siyah renkli olduğu için oda çilek dedi tadı ve goruntusu hoş ,olgun ama siyah renkteydi.yalnız rüyada herkes mutluydu. ve güneş vardı yol kenarında bir bahçeydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir