Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Çilek Fideleri Görmek

Rüyada çilek fideleri görmek açıklaması nedir?

Merhabalar, Ben annemi Eylül 2012’de çok uzun ve ağrılı bir sürecin ardından kaybettim. Hastanede tam her şey yoluna girdi derken bir akşam kalbi durdu ve son 5 ayı komada geçti. Onu annem gibi değil çocuğum gibi görür olmuştum. Acı haricinde bir şeye tepki vermiyor ve sadece bakıyordu. Yas sürecinde de onu hep ya gözleri bantlı çökmüş bir vaziyette ya da ona sürekli mezar kazarken görüyordum. Zaten aylar önce yine gördüğüm bir rüyamda mumyalayıp bir köşeye kaldırmıştım son sözlerini duyarak.

Bugün ilk kez annemi eskisi gibi gördüm, abimle düğüne gidiyormuşuz gibi gidip, annemin etrafında akarsu olan bahçesine gidiyoruz. Abime ve bana üzerinde yeşil yeşil çok güzel çilekleri olan çilek fideleri hazırlamış, bize onları veriyor.

Sonra bir eve geçiyoruz, tavuk hazırlamış sanırım tadına bakıyorum ama çok net hatırladığım çok büyük bir hasretle elini öpüp kokladığım ve yıllarca çalıştığı insanların adını verip onlarla ilgili bir şeyler söylemesi. Bu arada anneme doğru gittiğimiz yolda hep akarsular gördüm bir iki de köpek vardı ama herhangi bir şey yapmadı sadece gördüm. Onu görmek o kadar mutluluk vericiydi ki. Sizce verdiği çilekler ve yemeğin anlamı ne olabilir? Şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: hatice
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sevinçli ve birazda hüzünlü
Anahtar kelimeler: ölen anneyi görmek, ölüden hediye almak, yemek hazırlamak

Rüyada çilek fideleri görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili Hatice, Yüce Allah’tan sevgili annenize rahmet diliyorum, mekanı cennet olur inşallah. Size de sabırlar diliyorum, inşallah yaptığınız fedakarlıkların mükafatını sevap olarak alırsınız.

İnsanlar kaybettiklerini sık sık rüyalarında görürler, bu acı ve hasretin simgesidir ve bu rüyalar yorumlanmazlar. Sonra rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlar. Sizin önceki rüyalarınız bu kapsamdadır. Ancak son rüyanız oldukça anlamlı, hoş ve değerli, olumlu mesajlar veren bir rüyadır.

Rahmetli annenizi canlı ve sağlıklı görmeniz hakkında bilgiyi ölmüş anneyi rüyada görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Düğüne gitmek, Hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder.

Rüyada akarsu görmek size taze ve derin bir fikir akımı üzerine gelecek anlamına gelir. Akarsu duyguların akışının sembolüdür. Meyve ağaçları ile dolu güzel bir bahçe görmek, nişanlanmaya ve evlenmeye yorumlanır, evliler için ailenin büyümesine işarettir. Rüyada çilek görmek çok istediğiniz bir şeye yakında kavuşacağınıza işaret eder. Çilek fideleri ise bu istediğiniz şeye kavuşmak için adım attığınızı göstermektedir.

Annenizin size tavuk pişirmesi, senin veya abinin ya da ikinizin de üzerinizdeki ürkekliği ya da güvensizliği üzerinizden atmanın zamanı geldiğini işaret etmektedir. Annenizi öpmeniz ona olan derin sevginizi ifade ederken aynı zamanda kendini ifade etmek konusunda yetersizlik çektiğini, bunu aşman gerektiğini temsil etmektedir. Yolda gördüğünüz köpek ise yaşamınızı derinden olumlu yönde etkileyecek bir insanı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir