Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek neyi işaret eder?

Rüyamda köyümüzde idik, anneannemin tarlası çilek doluydu. Bir kaç tane çilek yedim ama çekiniyordum ayıp olur diye fazla yemedim. Anneannemden çilek tohumu vermesini istedim kendi bahçemize ekmek için o da çileğin içinden çıktığını söyledi tohumun. Ben de yediğim çileklerin içinden çıkan çekirdeğe benzer şeyleri bir taşta toplamaya başladım. Çilek yedim bir de ama tadını hatırlamıyorum.

Rüyada çilek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çilek görmek oldukça güzel manası vardır ve  çok istediğiniz bir şeye yakında kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada çilek yemek gönül hayatınızda mutluluklar yasayacaksınız demektir.

Çilek toplamak iyiye yorumlanır, güzel haberleri müjdeler. Mevsiminde çilek topladığınızı görürseniz çok sevineceğiniz kimi gelişmeler olacak demektir, Mevsimi dışında çilek topladığını görmek şaşırtıcı bir haber alacaksınız demektir.

Çilek almak hasta ise iyileşmeye, borçlu ise borcundan kurtulmaya işarettir. Çilek vermek hayır, sevap kazandırıcı işler yapacaksınız demektir.

Rüyada çilek bahçesi görmek fikir ve hedeflerinizin çok olduğuna işaret ederken, rüyada çilek ekili alan, çilek tarlası görülmesi aynı zamanda hayallerinizin çok kısa bir süre içinde gerçekleşeceğine işarettir.

“Rüyada Çilek Görmek” hakkında 4 yorum

  1. rüyamda daha olgunlaşmamış sarıyla pembe arası renklerde dağ çilekleri gördüm.bir poşet dolusuydu.gördüğüm an çok sevindim yemek için uzandım 1 tane ya yedim ya yemedim sonra hemen uyandım

  2. rüyamda ablamla beraber dağdan elimizde poşetle çilek topluyoruz.kimileri küçük çilek kimileri iri iri çilek birkaçtanede yedim.ve yabani büyük bitkilerde gördüm zehirliymiş onlar dokunmadım onlara.ben işden ayrıldım ve cok sevdigim sözlümden 1.5 yıl önce ayrıldım.

  3. Ben mevsiminde çilek gördüm ve yiyordum inşallah güzeldir, allahım hayırlara vesile kılsın inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir