Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Çilekli Kahve Görmek

Rüyada Çilekli Kahve Görmek Neye İşaret Eder?

Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. 23 yaşındayım, bayanım, bekarım, grafik tasarımcılık yapıyorum. Rüyamda beni istemeye geliyorlar. Gelen kişiler beklenmedik birileri. Bende “bu da nereden çıktı şimdi” diyorum. Misafirler salonda oturuyorlar. Misafirlerin yüzlerini net olarak görmüyorum. Hiç hatırlamıyorum da şuan. Ben kahve pişirmeye başlıyorum. Kahveyi yapıyorum ama köpüğü biraz az oluyor. Öyle olunca benim içime sinmiyor ve her gelen kişi için tek tek yine kahve yapıyorum. Bu sefer çok köpüklü oluyorlar. Ama tekrar kahve yaptığım için misafirleri biraz bekletiyorum “Gel artık” diyorlar. Kahveleri servis etmeden önce masada olan çilekli kahveyi görüyorum. Çilekli kahve toz halinde ve pembe renkte. Kendime de bu çilekli kahveden yapmayı düşünüyorum. Sonra kahveleri servis ederken uyanıyorum.

Rüyada Çilekli Kahve Görmek Tabiri

İrem merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana teması istendiğini görmek, seni istemeye gelenleri görmek olup bu konu rüyada kız istemek sayfasında anlatılmıştır ve hayırlı gelişmelere yorumlanır.

Rüyanın ikinci önemli unsuru ise rüyada kahve pişirmek, daha doğrusu kahveyi istediği gibi pişirememektir. Kahvenin istediğin gibi pişmemesi aslında senin gerçek hayatında kendini ifade etmekte sıkıntı yaşadığını ve bu yüzden arzu ettiğin güzel sosyal iletişim kuramadığını anlatmaktadır.

Ancak rüyanın sonunda masada gördüğün çilekli kahve ise bu sorunun sona erip, hayal ettiğin şeylere kavuşacağını müjdelemektedir. Rüyada çilek görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir