Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada cilt bakımı görmek

Rüyada cilt bakımı yaptırmak neye çıkar?

Rüyada cilt bakımı görmekBen 27 yaşında, 4 yıllık evli bir bayanım. Rüyamda eşimle yeniden evleniyorduk, ben normalde kapalı gelin olmuştum, rüyamda önce cilt bakımı yapıldı sonra güzel bir makyaj yapılıyordu, makyaj çok güzel  ama hiç bitmedi, saçlarımda yapılacaktı ve “bu sefer saçımı açık yaptıracağım” dedim, gelin başım ve makyajım bir türlü bitmedi, kendimi gelin göremedim. Bu ne anlama gelir?

Rüyada cilt bakımı görmek yorumu

Canan merhaba, evli birisinin rüyasında eşiyle yeniden evlendiğini görmesi çok güzel bir rüya olup, reel yaşamında önemli bir gelişim yaşam dönemi içinde olduğunu, hayatın kimi yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğuna mutluluk katacağını temsil ederken, bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve kimi şeylere yeniden başlayacağını simgeler.

Rüyada cilt bakımı yapmak, cilt bakımı yaptığını görmek sizinle ilgilenen / ilgilenenler olduğunu ve sizinde buna kayıtsız kalmadığını gösterir. Rüyada cilt bakımı yaptırmak, cilt bakımı yaptırdığını görmek fiziksel şekil ve dış görünüm ile meşgul olduğunuzu temsil eder. Alternatif olarak, bu rüya tüm sorunlardan kendinizi kurtulmak için köklü tedbirler almak zorunda olduğunuzu anlatabilir.

Rüyada makyaj yaptırdığını görmek günlük hayatta bazı hedeflerine ulaşmak için birilerinin yardımına ihtiyaç duyduğunuzun simgesidir. Halbuki bunun yerine kafanızda sizi rahatsız eden şeyi tespit edip, çaresini bulmanın, bunları doğru ifade etmenin daha yararlı olduğuna yorumlanır.

Rüyada lazer epilasyon yapmak, yaptırmak konusunda Lazer epilasyon sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir