Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Cilt Görmek

Rüyada cilt görmek neye işarettir?

Rüyamda sac derimin altında, cildimde büyükçe bir şey çıkmış onu anlamak üzere aynaya bakmaya gidiyorum, bir bakıyorum ki saç derimin altında kocaman içi kum dolu bir şey oluşmuş. Nedir bunun alameti. 27 yaşında bekar bayanım.

Rüyada cilt görmek yorumu

Gördüğünüz rüya içinde bulunduğunuz manevi sıkıntı, vicdan azabı ya da iç dünyanızdaki fırtınaların sağlığınızı olumsuz etkilemeye başladığını simgelemektedir.

Rüyada cilt görmek iç kalkan veya korumayı simgeler, başkalarıyla sizin aranızda fiziksel bir sınır simgesidir. Cildi, olduğundan farklı bir renk olduğunu görmek kendinize karşı dürüst olmadığınızı gösterir. Cildini olduğundan daha koyu görmek kimi şeyleri gizlemek, gizli tutmak istediğinizi simgeler. Cildini olduğundan daha açık bir renkte görmek korku simgeler, kimi uyum sorunları yaşadığınızı gösterebilir.

Cildinin kırıştığını, olduğundan yaşlı göründüğünü görmek üzerinizdeki yüklerin artık sizi yormaya başladığını, kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini ifade eder. Kendi cildini kırmızı renkte görmek bir hastalık belirtisi olabilir. Rüyada cildinin portakal rengine döndüğünü görmek kendini sevme anlamına gelir. Rüyada ince cilt, ince ciltli olduğunu görmek bir eksik güç ve bütünlüğünü temsil eder. Rüyada kalın cilt, kalın ciltli olduğunu görmek esneklik ve çeviklik gösterir. Herhangi bir yeni duruma kolay adapte olabildiğinizi simgeler. Rüyada ten rengi görmek kendinizi nasıl algıladığınızı anlatır.

Rüyada yüzde çil, yüzünde çiller görmek nahoş olayları görmemezlikten geldiğinizi ifade eder. Rüyada yüzünde çiller olan, yüzü çilli birini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacağına ve yeni insanlarla tanışarak yaşamınıza renk katacağınıza işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir