Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Cilt Hastalığı Görmek

Rüyada cilt hastalığı neye işarettir?

cilt hastalığıRüyamın sonu hariç çoğunu hatırlamıyorum. Ben bir hastane koridorda koşuyordum, sanırım insanlardan veya birinin beni görmesinden korkuyorum ve onun için kaçıyordum. Bir cilt hastalığına yakalanmışım ve başta yüzüm olmak üzere tüm vücudum yaralarla kaplanmış. Beni bir çalışan tuttu ve aniden bir şeyle beni bayılttı. Daha sonra saniyeler içinden tüm hayatım gözümün önünden aktı ve o anları yeniden yaşadığımı hissettim, her şey yeşil kaplı bir üç boyutlu manzara içinde gerçekleşti. her şeyi hissediyordum ama hareket edemiyordum. Sonra gözlerimi açtım ve çok şükür bu rüyaymış dedim.

Rüyada cilt hastalığı görmek yorumu

Rüyada cilt hastalığı görmek rüyayı gören kişinin sosyal ilişkileri hakkında bilgi verir ve cildinde hastalık veya cilt bozukluğu görmek gerçek yaşamınızda sosyal ilişkilerinizde kimi korkular yaşadığınızı, kendinizi iyi ve doğru anlatamadığınızı ifade eder. Rüyada cilt hastası birini görmek insanlarla iletişiminizde kimi sorunlar olduğunu işaret eder.

Rüyada cilt döküntüsü, cildin dökülmesi, cildinin döküldüğünü görmek sizin çevrenize yanlış bir izlenim vermekten çekinen bir yapıda olduğunuzu simgeler. Vücudunda cildinin döküldüğünü görmek yaşama sert bir gerçeklik bakma huyunuz olduğunu ve bunun size korku verdiğini, buna rağmen bu huyunuzdan vazgeçemediğini simgeler. Rüyada cildinin kaşındığını görmek gerçek yaşamınızda içinde olduğunuz, peşinde olduğunuz bir olay, bir konu hakkında büyük belirsizlikler olduğunu, belkide itibarının sorgulanmakta olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir