Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Cilve Görmek

Rüyada cilve yapan birini görmek ne demek?

Benim eski eşim damat olmuş, omuzunda kırmızı şal vardı, evleneceği kadında kırmızılar giymiş eski eşime cilve yapıyordu. Sonra kadın yürüyerek ayrıldı eski eşimde benim yanımda kaldı. Lütfen aydınlatırsanız sevinirim, teşekkürler.

Rüyada cilve görmek yorumu

Melek merhaba, hakkında bilgi vermemişsin, bu nedenle sağlıklı yorum yapılamaz, sadece genel bilgiler verilebilir.

Eğer eşinizden yakın bir zamanda ayrıldıysanız bu ayrılığın acısı, yalnızlığın yansımasını gösterir. Çünkü insan kaybettiği veya boşandığı eski eşini, uzunca bir süre unutamaz ve sık sık onu rüyalarında görür. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz şeklinde rivayet edilir. Eşinizden uzun bir süren ayrıldıysanız kişi yeni bir ilişkiye başladığında eski eşini rüyada yeniden görmeye başlayabilir ve bu rüya halen eski eşi ile arasında halletmesi gereken bazı meseleler olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmek gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunları çözmeyi size tavsiye eder. Bu rüyalar aynı zamanda eski eşiniz ile beraberken yaptığınız hatalarda ders almak gerektiğine de yorumlanır. O hatalardan alınan tecrübe ile onları yaniden tekrarlamamak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada cilve yapmak, cilve yaptığını görmek rüyayı gören erkek ise zengin olmak için aşırı gayret sarf ettiğinizi, kadın ise kendini beğendirme konusunda sorunlar yaşadığınızı gösterir. Eda, işve, kırıtma, naz, şuhluk terimleri de aynı anlama gelir. Rüyada kendine cilve yapıldığını görmek gerçek yaşamınızda birisini çok özlediğinizi işaret eder. Birine cilve yapan birini görmek işlerin yoluna gireceğine, mutlu, sağlıklı ve uzun bir ömre işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir