Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çim Biçme Makinesi Görmek

Rüyada çim biçme makinesi neye delalet eder?

Rüyamda komşumun bahçesindeki çimleri biçiyorum, çimleri biçerken çim biçme makinesinden çatırt diye bir ses geldi ve makineyi durdurdum “eyvah, iyilik yapayım derken insanların makinesini parçaladım, herhalde bıçağı bir taşla vurdum” diye içimden geçirdim, çünkü ses gerçekten çok kuvvetliydi. Çim biçme makinesini yere yatırıp içine baktım, bıçağı kontrol ettim ki bir ne göreyim bir kaç metre boyunda altına benzer bir zincir bıçağa sarılmış. İlk başta onun bir altın zincir olabileceğine ihtimal vermedim çünkü kim bu kadar uzun bir zincirini düşürüpte çimlerin arasında bırakır ki diye düşündüm.

Zincir bir kaç yerden kopmuştu, dikkatlice zinciri çıkardım, bahçenin sahibi komşuma seslendim “çimlerin arasında bir zincir makinenin bıçağına takıldı, bu sizin mi” dedim, komşum şöyle bir inceledi “hayır bizim değil, herhalde çocuklar bir imitasyon zincir düşürmüşler” dedi, ben “bu altın olmasın” dedim, komşum hayır hayır altın olamaz” dedi. Zincir parçalarını alıp kuyumcuya götürdüm ve çok değerli bir zincir olduğunu, fiyatının çok yüksek olduğunu söyledi. Öylece uyandım, hayırdır iyi bir şey mi olacak. Çektiğim maddi sıkıntılar mı böyle rüya görmeme sebep oldu? 27, kadın, evli, ev kadını.

Rüyada çim biçme makinesi görmek yorumu

Rüyada çim biçme makinesi görmekKadriye merhaba. Rüyada bir çim biçme makinesi görmek günlük yaşamınızdaki gergin ruh halinden hemen çıkmak için bir şeyler yapmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada bir çim biçme makinesi kullanmak öfkenizi kontrol altına almanız gerektiğini işaret ederken çim biçtiğini görmek aynı zamanda olumsuz düşüncelerden sıyrılmaya yardımcı olacak bir pozitif enerji kaynağı bulmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada altın veya altından yapılma ziynet eşyası bulmak her zaman için hayra yorulmaz ve rüyayı gören kişinin bir kayıp yaşayacağına veya bir ziyana uğrayacağına rivayet edilir. Bu konuda altın rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir