Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çim Saha Görmek

Rüyada çim saha görmek nedir?

Merhaba, 25 yaşındayım bayanım bekarım. Bu sabah ezanına doğru rüyamda bir çim saha içindeyim, düğünüm olacakmış orada. Benim üstümde beyaz bir palto var, gündüzden gitmişim ki bir kontrol edeyim diye insanları. Az ilerde bir çingene grubu görüyorum, yanlarına gidiyorum, onlar akşam için prova yapıyorlar. çingeneleri de hiç sevmem ama eğlenceli olur insanlar için diyorum içimden.

Sonra çingenelerden biri biraz yaşlıca diğerlerinin başıymış o habire öksürüyor, ağzından tükürüğünün çıktıgını falan görüyorum çimlere doğru. Sevgilime doğru dönüyorum söylesene bir başlasınlar provaya da görelim diyorum hemen çim sahanın her bir tarafına dağılıyorlar, başlıyorlar oynamaya, seviniyorum, içim taşıyor, resmen akşam evlenicem, düğünüm olucak, falan diye de neyse çok güzel ablacım siz devam edin diyorum. Uzaklaşıyorum oradan.

Hatırladığım bir şey daha var ki çimler gerçekten çok güzel görünüyordu, yemyeşil böyle kocaman bir saha çimlerin uzunluğu da yaklaşık 10-15 cm falan ne kadar kalabalık olucaksa artık burayı tutmuşuz diye düşünüyorum sürekli içimden de, şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.

Rüyada çim saha görmek yorumu

Rüyada çim görmek Bolluk ve Ferahlığa işarettir. Çim saha ise çevrenizle birlikte toplu bir ferahlığa işaret eder. Rüyada çingene görmek gelecek için içinde bulunduğunuz durumun farkında olup, doğru kararlar vermeniz gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir