Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cima Yapmak

Rüyada cima ne demektir?

Ben dün gece benden 2 yaş küçük olan komşumuzun oğluyla cima yaptığımı gördüm. Rüyamda onların evinde yalnızdık ve ben onu cimaya teşvik ediyordum, bu ne anlama geliyor? lütfen açıklayınız.

Ben 23 yaşında bekar kadınım. Bazı kişiler beni soğuk bir kadın, kendi dünyasında yaşayan ve etrafında neler olup bittiği ile ilgilenmeyen biri olarak düşünüyor. Belki güçlü kökleri olan insanlar için normal olan tavrım var ama ben yumuşak kalpli ve temiz ruhu olan bir kadınım, bunları belirtmek istedim.

Rüyada cima yaptığını görmek yorumu

Ayşin merhaba, Rüyanız özel ihtiyaçlarınızın yoğun olduğunu ya da kendinizi tanıma konusunda mesafe kat ettiğinizi işaret etmektedir. Rüyada cima yapmak, cima yaptığını görmek konusunda detaylı rüya açıklamaları için tıklayınız rüyada ilişkiye girmek .

Cima nedir: cima eski dilde kullanılan ilişki, birleşme, çiftleşme anlamlarında bir kelimedir. Cima yapmak ilişkiye girmek demektir.

“Rüyada Cima Yapmak” için 3 yanıt

ruyamda suanda olan sevgılımle ılıskıye gırıorum ama daha sonra yakın bır arkdasımın onunla ılıskıye gırdıgını goruyorum ve bende onları ızlıyorum sadece..cok sacma bı ruya kafayı yıyecem.cevabınızı beklıorm..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir