Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Cımbız Görmek

Rüyada cımbız görmek neye çıkar?

Rüyamda annemle kahve içiyorduk ve annem rüyada bana kahve falı baktı (normalde bakmayız). Falda annem Azrail’i gördü ve telvenin üstünde cımbız vardı, cımbızın kolları arasında eski sevgilimin adı yazıyordu. Yorumlarsanız rüyamı sevinirim. 21, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada cımbız görmek neye yorulur?

Fatma merhaba, rüyada kahve içmeniz ilişkiniz veya sosyal hayatınızla ilgili kararlar almadan önce o konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerektiğini gösterirken annenin sana kahve falı bakması gerçek yaşamındaki hal ve hareketleri ile, söylediği ve yaptıklarına çok dikkat edip dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılmaktan uzak durması gerektiğine yorumlanır. Azrail’i görmesi reel hayatta tamamlanmamış, yarım kalmış bir takım işleriniz olduğunu, kafanız bu iş ile yoğun bir şekilde meşgul olduğunu simgelemektedir.

Rüyada cımbız görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta kendisini üzen, acı veren veya kalbini kıran birine ya da bir rakibine karşı zafer kazanacağına işarettir. Cımbız satın almak çok istediğiniz bir eşyaya yakında sahip olacağınızı belirtir. Rüyada cımbız kullanmak, cımbız kullandığını görmek bağımsızlık eksikliği yaşadığınızı, kendinizi özgür hissetmediğinizi ya da yaşamınızda bir şeyin yavaşladığını simgeler.

Cımbızın kolları arasında eski sevgilinin isminin olması seni üzen konunun gönül işleri hakkında olduğunu, eski sevgilinin adının olması ise onunla aranızda her şeyin bitmediğini ya da sizin öyle sandığınızı, aslında onu kollarınızın arasına alıp, adeta maşa gibi sıktığınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Cımbız Görmek” için bir yanıt

Merhaba adım Irmak. 18 yaşındayım, öğrenciyim. Rüyamda tatilde, bir iskelenin üzerinde kurusıkı bir silahla üç here vuruluyorum. Kurşunlardan biri girmiyor, diğerleri tam kalça kemiklerimin arasına karnımın altından giriyor. Hastahanede doktorun odasında sürekli malzemeleri düşürüyorum. Biri cımbız (kırılıyor) diğeri kurşun çıkarmak için bir alet. Umarım rüyama bakabilecek zaman olur teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir