Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Birini Çimdiklemek

Rüyada birini çimdiklemek neye işaret eder?

Ben 4 gün önce karşılıksız sevdiğim kızdan ayrıldım, Ben evli, 3 çocuk babasıyım ama evli olmama rağmen duygularıma engel olamıyorum bugün rüyamda gördüm. Bir yemekte karşılaşıyoruz, beli açık bir elbise giymiş, üzerinde çok şık bir ceket var. Ben hemen belini sevgiyle ısırıyorum, kolunu da yine sevgiyle çimdikliyorum ve oda böyle tebessümle gülüyor ama yine de onu sevmekten kendimi alıkoyamıyorum. Bana duygularımı sordu, ayrılmadan önce “ben seni seviyorum, sana aşığı” dedim.

Ben evli olduğumdan duygularımı net değilde manalı bir şekilde anlatmaya çalışıyordum. Buna yüzük küpe hediye alıyordum. Önce itiraz ediyor, daha sonrada alıyordu, ara sıra elini tutuyordum, boynundan bir buse alıyorum. Saçını kokluyordum, karşıda fazla koymuyordu, anlam veremediğim karışık bir duygu içerisindeyim, birde sizin yorumunuz nedir? bir fikrinizi alayım, yoksa bir doktora baş vuracağım, saygılar.

Rüyada çimdiklediğini görmek nasıl yorumlanır?

Değerli kardeşim, rüyanı yayınlamadan önce düzenlerken sonuna kadar sabrettim. Aralarda bazen düşündüm, bu bir şaka mı? yoksa gerçek mi? diye. Dalga geçen birisi bu kadar yazmaz diyerek gerçek olduğuna karar verdim. Sevgili kardeşim lütfen Allah rızası, çocuklarının istikbali için hemen bir uzman doktor yardımı almaya başla. 3 tane çocuğa yazıktır, günahtır. Allah yardımcın olsun.

Rüyada birini çimdiklediğini görmek çimdiklenen kişi hakkında kıskançlık beslediğinizi, onu kıskandığınızı temsil eder. Rüyada birini çimdiklediğini görmek aynı zamanda bir uğursuzluğa işaret olarak rivayet edilir, görenin bazı musibetler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada çimdik görmek genellikle kıskançlık, haset duyguları hakkında mesajlar verir. Rüyada çimdiklenmek rüyayı gören insanın uyanık hayatında gerçekleşmesini dilediği şeylerin olacağına işaret ederken bunlara kavuşma durumunda kendisine kıskanç gözlerle bakan, kendisine haset besleyen kişilerden uzak durması gerektiğine, elde edeceği mal, mülk, para veya kazancın sadakasını, zekatını vermeyi unutmaması gerektiğini temsil eder.

Rüyada birinin bacaklarını veya kalçasını çimdiklemek onun eşi hakkında kötü duygular beslediğini ifade eder. Rüyada birinin elini çimdiklediğini görmek o kişinin maddi durumunu, kazancını kıskandığınızı işaret eder. Rüyada eşini veya çocuklarını çimdiklemek bu kişilerin sizi kızdıracak bir şey yapacaklarına işarettir. Rüyada bir hayvanı çimdiklemek dileğinin gerçekleşmesi için Allah’a verdiği hayır sözünü yerine getirmesi gerektiğine işaret ederken aksi durumda karşısına bir çok sorun çıkacağını temsil eder.

“Rüyada Birini Çimdiklemek” için bir yanıt

Rüyamda ben amcamın hanımının yanında oturuyorum, amcamın hanımı benim bir çok kes ayağımdan çimdikliyor, beni öyle acıttı ki ayağıma baktım çimdiklediği yer biraz morarmış ve biraz kanıyor, bende amcamın hanımına “Allah’tan korkmadın mı? neden öyle yapıyorsun bana” diye söylendim, öyle rüya gördüm işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir