Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çimdiklenmek

Rüyada çimdiklendiğini görmek ne demek?

Uzun zamandır görüşmediğim bir hanımefendi ile daha evvel duygusal yakınlığım vardı, ayrı kaldık. Karpuz tarlaları gördüm düşümde, iki adet tarlaydı. Sonra bir okul içinde zemini bir spatula gibi aletle kazıyordum. Kafası kel müdür kıyafetli biri beni eliyle tarif edip “ilgilenin bu adamla” diye öfkeli bir halde talimat veriyordu. Bir baktım ki o hanımefendi beyaz bir önlükle bana doğru geliyor. Kol dirseğiyle beni çimdikleyip hafifçe sevgiyle dürterek “gel bakalım kaçak, sen neredeydin şimdiye kadar” diyerek önüme oturdu. Elinde bir makas yani başımızda tanımadığım biri, elinde tepsi gibi bir şeyle duruyor. Ben de çenemi hanımefendinin kafasına koymuşum öylece konuşuyorduk.

Burada anladım ki çimdik atması onun beni hala sevdiğini ve bazı olaylardan sonra ona kavuşacağım ve mutlu bir yuva kuracağız.

Rüyada çimdiklenmek tabiri

Rüyada karpuz tarlası görmek sevgi, arzu, şehvet, ateşli, kız çocuğu ve hamilelik haberini simgeler. Kız çocuk sahibi olmaya işarettir. Rüyada okul müdürü görmek, iş hayatında bazı sorunları işaret eder. Bu sorunlar sizin sabır ve kendinizi doğru ifade etmenizle çözülebilecek sorunlardır şeklinde rivayet edilir..

Rüyada çimdiklenmek, çimdiklendiğini görmek gerçek yaşamınız hakkında kimi tehlikeleri işaret eder. Rüyada sizi çimdikleyen kişiye göre yorumu değişir. Örneğin iş arkadaşı veya patronu tarafından çimdiklenmek iş yaşamı hakkında, eşi tarafından çimdiklenmek ev yaşamı, arkadaşı tarafından çimdiklenmek sosyal yaşamı hakkında ikaz mesajı verir.

Burada sizin hoşlandığın bayan sizi çimdikliyor ki bu onunla ilişkiniz hakkında bir uyarı mahiyeti taşımaktadır. Bunu ancak siz tahmin edebilirsiniz; elinizi çabuk tutun manası da taşıyabilir, onunla ilişkiniz tehlikeli sonuç verebilir anlamı taşıyabilir. Ama rüyadaki olaylar sanki elini çabuk tut gibi görünmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir