Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çimen Görmek

Rüyada çimen görmek ne anlama gelir?

Rüyamda yeşil çimen üstünde yürüyordum aniden önümdeki çimene bastığımda ayak bileklerime kadar suya girdim ve karşımda boyuma kadar yeşil bakla vardı ve baklaların içi büyüktü, kopardım ve ama yedim mi yemedim mi hatırlamıyorum.

Yaşınız : 54
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evliyim, 2 çocuğum var.
Ruh haliniz : çocuklarımın iş durumu beni üzüyor, her ikisi de işsiz şu an.
Anahtar kelime : çimende yürümek, bakla koparmak

Rüyada çimen görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çimen görmek bolluk ve ferahlığa işarettir, kişinin sıkıntılarından kurtulup feraha ermesine yorulur. Rüyada çimen yemek rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmak için çaba sarf ettiğini temsil eder. Çimene basmak veya çimen üzerinde yürümek rüyayı gören kişiye sorunlarını çözmek için farklı bir yol izlemesi gerektiğini belirtir. Rüyada çimen yiyen bir hayvan görmek gerçek hayatta zor durumda olan bir dostunuz olduğunu işaret eder. Taze yeşil çimen murada ermek büyük mutluluğa delalet eder. Kuru çimen büyük sıkıntılar geçireceğinize işarettir. Bozuk çimenlik rahatsızlığa işaret eder.

Rüyada suya basmak kişinin olumsuz düşüncelerden, karamsarlıklardan kurtulup, feraha ermesine delalet eder, çünkü su hayat demektir, yaşamın vazgeçilmez bileşenidir. Ancak siz suya isteyerek basmıyorsunuz ki bu durum huzura ermek için dikkatli olmanız gereken bir durum olduğunu ifade etmektedir. Zaten suya bastıktan sonra baklaları görüyorsunuz ki bu rüyanın anlamını daha da güçlendirmektedir. Çünkü rüyada bakla görmek sıkıntıya veya hastalığa delalet eder, rüyayı gören insanın yaptığı bir şey yada verdiği bir yanlış karar yüzünden sıkıntıya gireceğine ya da sevdiği birinin rahatsızlanmasına rivayet edilir.

“Rüyada Çimen Görmek” için bir yanıt

Ben 4 aylık evliyken eşimin ailesinin tavırlarından dolayı eşimle boşanmak zorunda kaldık. ikimizde şuan çok üzülüyoruz.
Rüyamda ise , ben çimenlerin üstünde arkadaşlarımla oturuyorken, eşim arkadaşımla (gerçek hayattaki samimi bir kız arkadaşım) el ele önümüzden geçiyor. Rüyamda eşimle evlilik geçirmediğimizi, sadece sevgili olmak isteyip olamadığımızı düşünüp üzülüyorum.
Yorumlamanızı çok istiyorum, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir