Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çimento Görmek

Rüyada çimento görmek neye işarettir?

Rüyamda park ettiği yere, aracımın başına gittiğimde şok oldum, arabama çarpmışlar, hurda olmuş, üzerine de çimento dökmüşler.  Görevliyi çağırıyorum “bu ne” diye, adam “iyi yaptım bana ne” diyor, kavga ediyoruz, aracıma bir türlü binemedim. Bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyada çimento görmek yorumu

Sevda selam, rüyanız, gerçek hayatınızda bazı çatışmalar, tartışmalar içinde olduğunuzu ve bunları aşmak için yeni fikirler, yeni uygulamalar geliştirmeniz gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada çimento görmek yaşamınızda yeni fikirler, yeni uygulamalar geliştirmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada çimento yapmak, çimento kullanmak, çimento karmak, çimento karıştırmak fikirlerinizi ve özelliklerinizi bir konu hakkında birleştirip bir araya getireceğinizi gösterir.

“Rüyada Çimento Görmek” için bir yanıt

Halam kiz kardesime çimento harcı atiyor bir konu hakkinda suclayarak. Halami dovmeye caisicam ama zaman ve yavasliyor bisi yapamiyorum. Onun kizina zarar vermek istiyorum kuzenim yani. Benden baya buyuk kuzenim evine gidiyorum beni iceri alsin diye kucuk bir kiz cocuguyla gidiyorum. 7 8 yaslarinda benim anaokulundan bir arkadasim gibi hissediyorum. Bizi iceri aliyor ama koltuga oturunca sel basiyor bir anda disaridayiz. Ben de sirt cantasi var suda bir canta daha var kucuk. Uzakta da buyuk canta. Hepsini alip karaya ciksam sorun yok ama bakiyorum kuzenim kiz cocugunu kurtariyor. Neyse deyip yardim ediyorum. burada bitiyor ruya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir