Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Cimri Görmek

Rüyada cimri birini görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda cimri olduğu için gerçekte hiç sevmediğim okuldan bir kız arkadaşımla bilmediğim bir yerde dolaşırken hemen yakınımızda büyük bir olay çıkıyor ve kaçarak bir mağazaya sığınıyoruz. Mağazanın içi çok kalabalık adeta nefes alınamıyor, içeri çok sıcak. O sırada evimin olduğu mahalleye giden belediye otobüsü gelip mağazanın önünde duruyor, mağazadan birleri hemen otobüse biniyor. Semaya “haydi bizde binip buradan gidelim” diyorum, Arkadaşım “boş ver otobüse para vermeyelim, yürüyerek gidelim hemde etrafı gezeriz” diyor. Ben kızıyorum “ne kadar cimri birisin, cimriliğini her yerde gösteriyorsun” diyorum ve mağazada bekliyoruz.

Biraz sonra polisler gelip olaya müdahale ediyorlar, kalabalık dağılıyor ama biz ne olduğunu anlayamıyoruz. Mağazadan çıkıp eve doğru yürümeye başlıyoruz. Hem sohbet ediyoruz hem mağazaların vitrinlerine bakıyoruz. Biraz ilerledikten sonra büyük bir deprem oluyor, her yer sallanıyor, binalar yıkılıyor, ben bir yere saklanmış olanları izliyorum, sığındığım yer yıkılmıyor. Bir bakıyorum Sema yok, paniğe kapılıyorum”Sema, Sema” diye haykırarak onu arıyorum ve bir yıkıntının içinde kurtulmaya çalışırken onu buluyorum, yardım edip çıkarıyorum ve bir taraftan da “bunlar hep senin cimriliğin yüzünden oldu, bu kadar cimri olmasan otobüse binip eve gidecektik” diyorum. Bu kadar. Rüyada ilginç bir şey daha vardı, arkadaşım gerçekte türbanlı olmasına karşılık rüyada başı açık idi, belki bir önemi olabilir diye yazmak istedim. Teşekkürler.

Rüyada cimri görmek tabiri

Aylin selam, bu rüyayı böylesine düzgün cümlelerle gönderdiğin için teşekkür ediyor. Rüyanda arkadaşını görmek, olay çıkması, mağazaya sığınmak, belediye otobüsü görmek, polisler, deprem yaşamak, binaların yıkılması gibi bir çok olay meydana geliyor ama esas odak noktası rüyada cimri arkadaşı görmektir. Diğer olaylar rüyayı zenginleştiren ve rüyanın mesajını güçlendiren yardımcı unsurlardır.

Rüyada cimri birisini görmek aslında rüyayı gören kişinin iç dünyasını yansıtır ve cimri birini görmek insanın kendini bazı konularda yetersiz hissettiğini gösterir. Lütfen bunu sorgulayın ve bu duygunun hakkınızda nasıl olumsuz durumlara yol açabileceğini tespit edin, düşünceniz doğru ise yetersiz hissettiğiniz konularda kendini geliştirin, hatalı ise bu düşünceleri kafanızdan atın. Rüyada cimri olmak ya da cimri olduğunu görmek kişinin kendi değerleri hakkında tam bilgiye sahip olamadığını bir kimlik bunalımı yaşadığını ifade eder.

Mesajında arkadaşının gerçek hayatta kapalı olduğunu ancak rüyada açık olduğunu görmüşsün. Bu konu rüyada kapanmak sayfasında detaylı olarak anlatılmaktadır ve gerçekte kapalı olan birini rüyada saçları açık olarak görmek o kişinin yaşamından memnun olmadığını ve yaşamında bazı değişilikler olacağını simgeler. Bu bilgiden bir anlam çıkarmak sana kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir