Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Cin Çarpması

Rüyada cin çarpması ne demektir?

Ben henuz daha uyumamıstım, cok sıddetlı yağmur yagıyordu, sonra bırden yuksek sıddetle gok gurultusu duydum, yanımdakı arkadasım uyuyordu, bırden o sesı duyunca sıcradı, korktu ve elımı tuttu.

dua okumaya calıstım, dılım donmedı, sonra okudum bende uykuya daldım. Uyumusum, ruyamda arkadasımı korkutuyorlardı, cok tuhaftı, arkadaşım carpılmıstı sankı, kafasını saga sola öne asağı dogru sallıyordu, yarım ssaat felan dua ettım, sonra kendıne geldı ve ben uyandım. bu ne anlama gelıyor?

Rüyada cin çarpması görmek neye yorumlanır?

Rüyada cin çarpması görmekRüyada cin çarpması, cin çarptığını, cine çarpıldığını görmek gerçek yaşamınızda kafanızın karışık olduğunu, olayları billur bir şekilde göremediğinizi, sağlıklı düşünemediğiniz için günah veya suç işlemeye eğilimli olduğunuzu simgeler. Rüyada cin çarpan birini görmek rüyayı gören kişinin manevi hayatı konusunda mesaj verir ve kaza beladan uzak durmak için manevi zenginlik gerektiğini temsil eder. Cine çarpılan birini görmek faiz ve haramdan uzak durmanız gerektiğini, aksi takdirde sonunuzun fena olacağını işaret eder.

“Rüyada Cin Çarpması” için 16 yanıt

Ben henuz daha uyumamıstım, cok sıddetlı yağmur yagıyordu, sonra bırden yuksek sıddetle gok gurultusu duydum, yanımdakı arkadasım uyuyordu, bırden o sesı duyunca sıcradı, korktu ve elımı tuttu, dua okumaya calıstım, dılım donmedı, sonra okudum bende uykuya daldım. Uyumusum, ruyamda arkadasımı korkutuyorlardı, cok tuhaftı, carpılmıstı sankı, kafasını saga sola öne asağı dogru sallıyordu, yarım saat falan dua ettım, sonra kendıne geldı ve ben uyandım. bu ne anlama gelıyor.

Rüyamda karşı komşumun evine girmişim ama daha önce hiç girmedim, namaz kılıyordu ve sesler geliyordu, yatak odasından içeri girdim, 3 tane 3 harfli gördüm, korktum, kollarımı tuttular ve bir anda yatakta uyandım, ellerim buz kesmiş gibiydi çok şaşırdım, kalktıgımda ve ona söyledıgım de bunları şaşırtı ama evde büyü oldugunu söyledi bu nedir bana acıklarmısız.

Erkan

Gördüğünüz rüya, hayatınızda bazı dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu simgelemekte, maddi ve manevi yönleriniz arasında uyumu sağladığınızda her şeyin yoluna gireceğini temsil etmektedir.

Rüyada cine çarpılan birini görmek
Rüyamda bir arkadaşım kafeterya gibi bir yerde çalışıyordu, sonra o 3 harfliler ile dalga geçti ve çarpıldı, sonra cin benim ve annemin hizmetine girdi bize hizmet etti. Lütfen ne anlama geldiğini söyleyin.

Burak merhaba, rüyada cin çarpan ya da cine çarpılmış birini görmek ise hayatta istenmeyen kötü durumlara düşmemek için muhtemel tehlikelere karşı her an hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyamda erkek kardeşimİ bebeklik halinde annemin kucağında daha önce hiç görmediğim eski gecekondu evinde gördüm.annem koşarak yardım et diye geldi o anda kardeşime cin çarptı ve boynu sağa sola eğildi.yardım edeyim diye çırpınırken o arada bana çarptı dualar okuyordum sonra ordan çıktım ve dua kitabı aramaya başladım. Uyandığımda hala dua okuyordum.yorumunuzû bekliyorum

Gizem merhaba,
Gördüğün rüya kardeşin hakkında bazı derin endişeler taşıdığını simgelemekte ancak bunların sabır, dua ve gayert göstermekle aşılabilecek basit meseleler olduğunu anlatmaktadır.

Ben kotu seyler dusundum yatmadan, uyudum ve ruyamda bizim evde bir kiza kotu birsey yaptim, ondan sonra banyo edecektim, ruyamda annemin yanina geldim “hadi kalk ana” dedim kalkmadı, ondan sonra banyoya gitim ustumu cıkardim besmele cektim banyodan cıktım, sonra kıyafeti sallaya sallaya salondan ablam cikti, gozu gitmis soğulcan var az ici gozukmuyodu “ben carpıldım” dedi bağırmaya basladim, sonra annemgil geldi uyandim etkisinde baya kaldim, acıklmasi ne bunun.

Emre merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek yaşamında hayatını alt üst etkenleri tespit edip bu sorunu çözmek için bir şeyler yapman gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyamda yerde ablam çarpılıyordu, bende ona sarılarak dua ediyordum ve bir anda uyandım, bu ne anlama geliyor lütfen açıklayınız. Bu tür konulardan hep korkmuşumdur ve sık sık olmasa da devamlı görüyorum, kendimi de çarpılırken görmüştüm eskiden. lütfen yorumlar mısınız

Rüyamda kız kardeşimin carpıldıgını ve annemin ona sürekli kuranı Kerim okuduğunu gördüm, sonra kardeşimi öldü diye lavaboya qötürüp bıraktı. Pis bir yerdi, orada yüzü rengi her sey düzeldi. Sonra ben onu kucağıma aldım dışarı çıkardım ve benim kucagimdayken yine aynı korkunç bir surat ifadesi oldu atamadim onu yüzüme bagiriyordu ve öldü kucağımda.

Elhayy selam, rüyada kız kardeşini cin çarptığını görmeniz aslında sizin kaza ve belalardan uzak durmanızı ve bunun için manevi bakımdan bir şeyler yapmanızı işaret etmektedir (tövbe, dua, hayır, iyilik gibi). Annenin ona Kuran okuması ise bunları yaptığında hakkında güzel gelişmelere, işinde ilerlemeye, terfi etmeye veya öğrenci isen zihin açıklığına ve sınavlarında başarıya delalet etmektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise huzura kavuşamazsan yaşayan olumsuzluklar, kayıplar konusunda ders vermek istemektedir.

Meraba. Ben rüyamda bizim evin bodrum katından düğün sesleri geldiğini duyuyorum. Babam ben ve iki dayım aşağı bakmaya iniyoruz ben evden fener almaya gidiyorum merdivenin arasından alt kata bakıyorum iki dayımın garip garip hareketler yaptığını görüyorum elleri falan yamuluyo. Babama dayımlara bişey oldu sakin gitme diyorum babam gidiyo ben korkup yukarı gidiyorum alt komşumuzun kapısının önünde pusetin içinde bi kız bi erkek bebek görüyorum bana gülüyolar. Onları alıp bize getiriyorum ve kardeşime küçük bi ayna veriyorum. Yorumlarsanız sevinirim

Gördüğünüz rüya gerçek hayatta aileniz ve yakın akrabalarınızda uyum içinde gayet güzel giden yaşantınızda ortaya çıkan bir bir gelişme sonucu bazı şeylerin yolunda gitmemeye başladığını, ancak sabırla bunu aşacağınızı, hayırlı gelişmelere imza atacağınızı ifade etmektedir.

Merhaba. Benim dedem 55 gün önce vefat etti. İki gün önce rüyamda annemle ananemlerdeyiz dedem gülümseyerek annemle bana şeker tutuyor, dedem sürekli gülümsüyor üç kere falan şeker almamızı istedi, sonra ben annemi bırakıp eve gidiyorum, bizim iki tane köpeğimiz varmış bağlı diye yanına gidiyorum bana saldırıyor, ısırmadan kaçıyorum kovalıyor beni diğer köpek beni koruyor ona saldırıyor ben kaçıyorum ağaçların arasından yılan çıkıyor bana doğru hızlı hızlı geliyor ondan da kaçıyorum yorumlar mısınız ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir