Rüyada Cin Çıkarma Duaları Görmek

Rüyada cin çıkarma duaları neye işarettir?

Selamın aleyküm öncelikle. Rüyam şu şekilde. Bir köyde yaşıyormuşum. Köylünün birisi yanıma geliyor ve içine cin kaçmış bir kadın olduğunu söylüyor ve ben yola çıkıyorum. Bu kadın bana karşı kinliymiş, bunu biliyorum ve zihnimle oynayarak yolda yürürken gördüğüm insanların yakınından geçtiğimde yüzlerini siyah olarak görüyorum ve bana bakıyorlar. Ben yoluma devam ediyorum. Kadını evin içinde üstü açık bir kutuya koyuyorlar. Yalnızca kafasını görüyorum. Evin kapıları açık ve ben balkondan kadına bakıyorum. Kadınında suratı siyah ve bana nefretle bakıyor.

Suratının siyah olduğunu bir tek ben görebiliyorum başka kimse o şekilde göremiyor. Ben ne yapacağımı düşünürken telefonumdan “Cin çıkarma duaları – sureleri” araştırıp buluyorum. Ve sanki 40 yıllık hocaymışım gibi büyük bir nefret ve coşkuyla bağırarak o ayetleri okumaya başlıyorum. Okudukça, siyah suratlı kadın kafasını titretiyor ve bana daha şiddetli bakıyor. Ve aynı zamanda bu bana inanılmaz bir mutluluk veriyor. Böyle devam ederken alarmın sesine uyanıyorum. Rüyam bu şekilde. Tam anlamıyla yorumlayamadım. Yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin.

Rüyada cin çıkarma duaları görmek yorumu

Rüyada köyde yaşamak veya köyde yaşadığını görmek rüyayı gören kişinin günlük yaşamın karmaşası karşısında kendini bezgin hissettiğini ya da birinin ya da bir şeyin kendisini taciz ettiğini düşündüğünü simgeler. Rüyada köylü birini görmek gerçek yaşamda artık bir takım şeylerin değer taşımadığını veya arkadaşlık yaptığınız birinden uzak durmak gerektiğini tavsiye eder. O kişiyle arkadaşlığınızı kesin, onunla konuşmayın demek ister.

Rüyada içine cin kaçmış birini görmek  rüyada görülen kişinin manevi bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Görülen kişi tanıdığınız bir kimse ise sizden manevi destek bekliyor olabilir. Rüyada cin çıkarmak istemediğiniz bir durum sebebiyle ortaya çıkan içsel kaosa bir son vermek için çaba gösterdiğini işaret ederken aynı zamanda boşa uğraştığınızı, gereksiz ve yararsız şeyler yaptığınızı, esas meseleyi gözden kaçırdığınızı gösterir.

Rüyada siyah yüzlü birini görmek iyi mesaj vermez ve siyah surat görmek gerçek hayatta hoş olmayan bazı durumlar yaşamamak için arkadaşını, dostunu, ortağını veya eşini seçerken iyi düşünmek ve uğursuz insanlardan uzak durmak gerektiğine rivayet edilir.  Rüyada cin çıkarma duaları veya sureleri aramanız ve bulmanız ise sizin alçak gönüllü ve samimi karakteriniz ile Allah’a yakarıp, dua edeceğinizi ve doğru yolu bulacağınızı temsil etmektedir.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*