Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Cin Çıkarmak

Rüyada cin çıkarmak neye işaret eder?

Rumuz dilek, ben 25 yaşındayım, bu rüyanın etkisinden hiç kurtulamadım.

Bir misafirlikte üç kadın oturuyoruz, bu kadınlardan biri benimle ilgili “bu kızın içinde cin var” diyor ve benim gözlerimin içine bakarak “senin kalbine üç çubuk saplanmış, sen benim gözlerimin içine bak, ben onları çıkartacağım” diyor, ben onun gözlerinin içine bakıyorum, çubuğun birini çıkarıyor, canım çok az yanıyor, fakat ikinci çubuğu çıkarırken canım çok yanıyor, yarısına kadar çekerken o acıyla uyanıyorum. Lütfen söyler misiniz rüyada içine cin girmesi ve cin çıkarılması neye işaret eder? yorumlarsanız cok mutlu olurum

Rüyada cin çıkarmak neye yorumu

Dilek selam, gördüğün rüya, gerçek yaşamında saçma sapan fikirlere sahip bazı insanlarla bir arada olduğunu, onların fikirlerinden etkilendiğini ve hayatında bu yüzden dengesizlikler ve düzensizlikler oluştuğunu simgelemektedir.  Rüyada içine cin girmesi rüya sahibinin gerçek yaşamda gereğinden fazla stres yaşadığını gösterirken aynı zamanda kişinin daha kaygısız olması gerektiğine işaret eder, insanın yersiz endişeler ile kendini yıprattığına delalet eder.

Rüyada cin çıkarmak insanın istemediği bir durum sebebiyle ortaya çıkan içsel kaosa bir son vermek için çaba gösterdiğini işaret ederken aynı zamanda boşa uğraştığını, gereksiz ve yararsız şeyler yaptığını, esas meseleyi gözden kaçırdığını gösterir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada cin görmek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsin.

“Rüyada Cin Çıkarmak” için 5 yanıt

Rüyamda bir kadının içinden cin çıkardığımı gördüm. Ne anlama geliyor bu acaba?

Selamun aleykum kardeslerim. Ben bugun rüyamda ailem yanimda iken 2 kisiden cin cikarmaya calisiyordum, cok dua okuyordum, fatiha ihlas subhaneke ettayatu okudum ama cikmadilar. Disarida bir kutlama vardi, oradaki tüm insanlari öldürdüler. Bu ne anlama gelir bana lütfen yardim edermisiniz? Cok tesekkur ederim.

Rüyamda cin çıkarmaya çalışıyordum. Aynen burada yazdığı gibi daha ortada bir şey yokken bir konu hakkinda çok sıkıntı yaptım, kendi kendime mucadele verdim hala da veriyorum 1 ay oldu. Demek ki ruyam yaptığım şeyin yersiz olduğuna delaletmis.

Bu rüyayı iki kez gördüm ve gercekten çok korktum.şöyle birsey oldu.Ben annemlerle otururken hic bilmedigim biran da yengem;Sıla içine cin girdi dedi ve annem dizine yatırdı”mutlu ol,gül ki seni mutsuz sanıp iyice icin de durmasın dedi ben de birseyler saçmalayıp gülmeye çalıştım.Sonra birsey olmadi kalktim gezmeye calistim yengemin annesi mutfakta tereyağlı pekmez yapıyordu.Gittim yanına anlattım durumu.Elinde ki kaynar pekmezi aldı tezgahın lavabosuna kadar getirdi beni tava ile birlikte.Bana Eyvah Sıla dedi sonra bana bismillah de dedi.Bismillah dedim sonra elindeki tereyagli pekmezi coss diye lavaboya döktü,sonra elhamdulillah de dedi elhamdulillah dedim,bir daha döktü,eşhedüenlailaheillah de dedi, aynisini soyledim.Tabi bunları söylerken ağzımdan boğaz ağrısı ile birlikte kahverengi bir duman çıkıyor.Zaten o boğaz ağrısı ile birlikte de uyanıyorum.

Bende hamileyim, rüyamda birisinin evi ama tanimiyorum bir hoca iki kisi var, eşim ve ben, birde bir erkek çocuk var, çocukta cin varmis, hoca okuyor ciini cikartmaya calisiyor, hoca okudukca cocuk bizim ellerimize dogru “orada” deyip vuruyor, hocada “ellerinizi açin” diyor ve tekrar okumaya devam ediyor, acaba ne anlama geliyor? teşekürler simdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir