Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Birine Cin Girmesi

Rüyada birine cin girmesi neye delalet eder?

Rüya başlığı : çocuğun içine cin girmiş

Rüya detayı : daha önce karşılaşmadığım bir bayan arkadaşımmış, düğün için ondan kemer istemeye gittim, oda bana taşlı bir kemer verdi. Beklerken yukarıda 10 yaşlarında bir kız yalnız odaya kapatmışlar odadan kaçınca bizi koşturdu çocuklarımın başına taşlar fırlattı ama çok ilerideydik. Kız evden kaçtı biz arkadaşımla yakaladık, arkadaşım kızın üzerine bir şişe su döktü, cin içinden çıktı, kız kendine geldi. Arkadaşım “ben sana dedim, hep bununla uğraşıyorum” dedi, annemin evine döndüm anneme anlattım, evde küçük bebek vardı buraya gelecek diye çok korkuyordum rüyamda. Cin girmesi, cin girdiğini görmek ne demektir? teşekkür ederim.

Rüyada birinin içine cin girdiğini görmek yorumu

Rüyada kemer görmek sıkıntı, zahmet ifade eder. Rüyada kemer istemeniz, kendinizi bile bile sıkıntıya soktuğunuza işarettir.

Rüyada bir cin görmek hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Rüyada içine cin giren birini görmek rüyada gördüğünüz kişinin manevi bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Görülen kişi tanıdığınız biri ise sizden manevi destek bekliyor olabilir. Bu konuda rüyada cin görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Birine Cin Girmesi” için 6 yanıt

Rüyamda kendimi suda görüyorum ve konuşuyorum ama ağzım suda oynamıyor. korkup anneme sarılıyorum ve anlatıyorum o da “senin içine üç harfli girmiş” diyor.

Rüyamda bizimle yolda yürüyen bir adam değişik hareketler yapıyordu. İçine cin girmişti sanırım. Bizde kardeşimle bir eve girdik, korkmuştuk çünkü. O girdiğimiz evde iyi bir kadın vardı ve cin çıkartmayı biliyordu. Bir kaç gün onda kaldık, bir gün o cini çıkarttığını söyledi. Bizde sabah erkenden teşekkür edip çıktık gittik.

Sude merhaba, ben cinli rüyalara cevap vermekten bıktım usandım. Çocukları onu yapma cin çarpar, bunu yapma cin kapar diye yetiştirilen bir toplumdan elbette bundan başkası beklenemez. Allah’tan en büyük temennim bu toplumu yüzyıllarca cinlerle, perilerle, şeytanla korkutarak sindirenlerin hem ahirette hem bu dünyada cezasını vermesidir. YOK KARDEŞİM BÖYLE BİR ŞEY. Nedense cinler hep fakir, fukara, cahil, gariban insanlara girmektedir!. 50 küsur yıllık yaşamımda hiç içine cin girmiş ya da içine cin kaçmış zengin, okumuş ve aklı başında bir insan görmedim. Herhalde bu kişilerde özel kalkan var, cin bunlara giremiyor. Dilerim anlayanlar anlamıştır. Cinleri, perileri bırakın, kafanızı kaldırım uzaya bir bakın, bakalım kaç milyar yıldız var? belkide başka ülkelerin gönderdikleri uzay araçlarını görebilirsiniz.

Rüyamda bir kadının içine cin girdigini görüyorum, bende ona cevşen veriyorum. Yardımı olur diyorum. Tabir ederseniz sevinirim şimdilik teşekkürler.

Ruyamda bir baskasinin evinde kullanilmayan esyalar arasinda hasta gibi zayif ciliz kalkamayan bir cocuk gordum. Onu aldim baska odaya goturdum yere yatirdim, bir baktim süratle bes saniyede yuzu degismeye basladi. Yaratiga benzedi hizla da degismeye devam ediyordu. Herhalde cocuga cin yada seytan musallat olmus diyorum. Hemen besmele cekip ayet el kursiyi okumaya basliyorum. Yuzu aninda duzeliyor, okumayi birakinca tekrar surati yaratiklaşiyor, boyle surerken uyandim. Yorumunu ogrenebilir miyim

Rüyamda yengemlerin mutfağında teyzemle ben oturuyoruz ama teyzemin içine Çin girmişti ve teyzemin saçları mordu bende ona çok yakistıgıni söyledim ama icine çin girdiğini biliyordum nasıl birşey olduğunu sordum birden gözlerinin içi bembeyaz oldu tam kaçarken beni tutu ve ben anemi çağırmaya ve bağırmaya başladım ama sesim duyulmuyor annem de beni görünce hemen koşarak omuzlarıma iki eliyle bismillah diyerek vurdu o anda zaten bayıldım kendime geldiğim zamanda kurtulmustum sonra zaten uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir