Rüyada Birine Cin Girmesi

Rüyada birine cin girmesi neye delalet eder?

Rüya başlığı : çocuğun içine cin girmiş

Rüya detayı : daha önce karşılaşmadığım bir bayan arkadaşımmış, düğün için ondan kemer istemeye gittim, oda bana taşlı bir kemer verdi. Beklerken yukarıda 10 yaşlarında bir kız yalnız odaya kapatmışlar odadan kaçınca bizi koşturdu çocuklarımın başına taşlar fırlattı ama çok ilerideydik. Kız evden kaçtı biz arkadaşımla yakaladık, arkadaşım kızın üzerine bir şişe su döktü, cin içinden çıktı, kız kendine geldi. Arkadaşım “ben sana dedim, hep bununla uğraşıyorum” dedi, annemin evine döndüm anneme anlattım, evde küçük bebek vardı buraya gelecek diye çok korkuyordum rüyamda. Cin girmesi, cin girdiğini görmek ne demektir? teşekkür ederim.

Rüyada birinin içine cin girdiğini görmek yorumu

Rüyada kemer görmek sıkıntı, zahmet ifade eder. Rüyada kemer istemeniz, kendinizi bile bile sıkıntıya soktuğunuza işarettir.

Rüyada bir cin görmek hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Rüyada içine cin giren birini görmek rüyada gördüğünüz kişinin manevi bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Görülen kişi tanıdığınız biri ise sizden manevi destek bekliyor olabilir. Bu konuda rüyada cin görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir