Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek neye delalettir?

Ben 2 yıldır her gece kabus görüyorum. Sadece annemle ya da ev arkadaşımla 1 ay yattım o zaman görmedim ama gene yanımda kimse yatmayınca kabuslar görüyorum. Uyanmaya bağırmaya çalışıyorum, rüyamda dua okuyorum gene uyanamıyorum, etrafımda o sıra cinleri görüyorum ama uyanamıyorum, her gece olan bir şey. İstinasız her gece hemde. Bazende yakınımdakilerin seslerini duyuyorum.

En son dün gece değişiklik oldu ve rüyamda annem, arkadaşlarım ve bir kadınla yolda yürüyorduk. Kadın ben bir şey demeden elimi tutup benimle ilgili bir şeyler anlattı, yaşadıklarımı ve “sen geceleri korkuyorsun” dedi uykuda. “Evet dua yazdırmam gerekiyor bildiğin yer var mı” dedim. “Dua değil senin çözümün seni yanında istiyorlar onlarla yakın olan birine başvur. Hissediyorum onlar seni yanında istiyor” dedi. Ve ilk kez gece korkarak kalkmadım bu laftan sonra gayet sakindim, normalde her gece korkardım, anlam veremiyorum lütfen yardım edin, bu ne demektir. Polat.

Rüyada cin görmek nasıl yorumlanır?

Polat merhaba. Rüyada kabus görmek ile cin görmek biraz farklı anlam taşımaktadır. Kabuslar çocuğu uyandıran ve tekrar uyumaktan korkmasına neden olan korkutucu rüyalardır. Rüyada kabus görmek sayfasında bu konuda kabuslar hakkında bilgi bulabilirsin.

Rüyada cin görmek, üç harfli, üç harfliler görmek hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Cinden korkmak, cinden korktuğunu ya da ondan kaçtığını görmek, yaşamda ani gelişecek kimi olaylar hakkında zihninizin derinliklerinde korkular barındığını ve kendini güvensiz hissettiğine tabir edilir. İçine cin girmesi, cinin basması, içine cinlerin girdiğini görmek, bu rüya gerçek yaşamınızda daha kaygısız olmak gerektiğini anlatır, gereksiz endişelerle kendinizi yıprattığını gösterir.

Rüyada cin girmiş birini görmek ya da birisinin içine cin girdiğini görmek rüyayı gören kişinin manevi bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Görülen kişi tanıdığınız biri ise sizden manevi destek bekliyor olabilir. Cin çıkarmak, rüyada cin çıkardığını görmek istemediğiniz bir durum sebebiyle ortaya çıkan içsel kaosa bir son vermek için çaba gösterdiğini işaret ederken aynı zamanda boşa uğraştığınızı, gereksiz ve yararsız şeyler yaptığınızı, esas meseleyi gözden kaçırdığınızı gösterir. Birinin cin çıkardığını ya da cin çıkaran birini görmek ise çevrenizde boş işlerle uğraşan kişiler olduğunu ve onların vakit harcadığı gereksiz şeyler yüzünden canınızın sıkıldığını ifade eder.

Rüyada cin olmak veya cin olduğunu görmek rüya sahibinin basit bir şekilde çözebileceği bir meseleyi yaşamakta olduğu iç huzursuzluk nedeniyle kolayca çözemediğini / çözemeyeceğini anlatırken öte yandan da önce bu huzursuzluğa sebep olan faktörü halletmesini tavsiye eder. Cine dönüşmek yada bir cine dönüştüğünü görmek rüya sahibinin karnını doyurmak, barınma, güven veya ait olma gibi temel değerlerinde bir aksaklık ortaya çıktığını temsil eder. Birinin cin olduğunu görmek rüyada görülen kişi ile açıklanır ve tanıdığın birinin cin olduğunu görmek o kişiyle aranızda bir iletişim sorunu olduğunu, onunla birbirinizi anlamadığınızı, adeta farklı dünyaların insanları olduğunuzu temsil eder. Tanımadığın birinin rüyada cin olduğunu görmek ise rüya sahibinin dostunu, arkadaşını seçerken daha dikkatli olması gereken bir durumun varlığına alamettir. Birisinin cine dönüştüğünü görmek cine dönüşen insanın gerçek hayatta bilmeden veya istemeden rüyayı gören kişiye bir sıkıntı verdiğini, onu zor durma düşürdüğünü veya korkuttuğunu simgeler.

Rüyada küçük cin, bebek cin, bir cinin çocuğunu görmek, gerçek yaşamınızda aile içinde ufak kimi iletişim sorunları ya da kendini ifade etmek konusunda sıkıntılar yaşanmakta olduğunu ancak bunların karşılıklı anlayış ve sabırla çözüleceğini simgeler. Dişi cin görmek rüya sahibinin yaşamında bir kadının önemli bir rol oynadığını ve bu kişinin hayatını olumsuz yönde etkilediğini, yaşamının düzeninin bozulmasına yol açtığını gösterir. Erkek cin ise bunun tersine kişinin hayatında bir erkeğin olumsuz rol aldığını ve yaşamını alt üst ettiğini belirtir.

Rüyada cin çağırmak, cin çağırdığını görmek, uyanık yaşamda yolunda giden işleri anlamsız merak ya da davranışınızla bozduğunu veya kötü arkadaşlarınızın etkisinde kaldığınızı gösterir. Cin ile konuşmak, cinle konuştuğunu görmek, çevrenizle ilişkilerinizde dost – düşman ayrımında hatalar yaptığınızı, ön yargılarınız nedeniyle size gerçekten yararı dokunacak, gerçek dostunuz olacak kişileri kaybettiğinizi temsil etmektedir.

Rüyada cinle kavga etmek, cine kötü bir şey söylemek ya da cinin kötü söz söylediğini görmek, reel hayatta iç dünyanızda adeta bir kaos yaşadığınızı, kafanızın çok karışık olduğunu, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırt etmede zorlandığınızı ifade eder. Cin öldürmek iyi bir rüya değildir, dert, sıkıntı, hastalık, kavga simgesidir. Çok iyi mevkiye gelmiş olan rüya sahibi kişi için güzel kazanç elde ettiği dönemin bittiğine, artık harcamalarına  daha dikkat etmek gerekeceğine, büyük parasal zararlarla karşılaşabileceğine ve büyük sıkıntılar yaşama ihtimali olduğuna rivayet eder.

Rüyada cin çarpması, cine çarpıldığını görmek, reel hayatta tedbirsiz ya da boş vermişlik huyunuz yüzünden ani gelişen bir olay karşısında kendini koruyamadığını ve her şeyin alt üst olduğunu gösterir. Rüyada cin çarpan ya da cine çarpılmış birini görmek ise hayatta istenmeyen kötü durumlara düşmemek için muhtemel tehlikelere karşı her an hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Evde cin görmek, Cinin eve girmesi, Hırsız veya hırsızlığa delalettir.

Rüyada bir cine aşık olduğunu görmek kişinin gerçek yaşamında kendini çevresindekilerin anlamadığını sandığını ancak temel sorunun kendini doğru ifade edememek olduğunu temsil eder. Bir cininin rüyayı görene aşık olması ise rüya sahibinin düşündükleri ile yaptıklarının birbirini tutmadığını, bazı sebeplerle yapmak istediği  şey yerine farklı şeyler yaptığını gösterir ve bir an önce bu karışıklığa son vermenin yollarını bulmak gerektiğini anlatır. Cin ile öpüşmek, cinle öpüştüğünü görmek, kavga etmek anlamındadır. Eşiniz, partneriniz, sevgiliniz ya da arkadaşınızla hiç bir sebep yok iken bir tartışma ya da kavga yaşayacağınızı gösterir. Cin ile birlikte olmak, özel yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini, büyük ihtimalle eşinizden beklediğini ilgi ve sevgiyi bulamadığınızı gösteren değerli bir rüyadır.

Rüyada cinle evlenmek, rüya bir cin ile evlendiğini görmek, aşırı hırsınız, kendinize koyduğunuz yüksek hedefler ya da kendini beğenmiş yapınız yüzünden başınızın büyük sıkıntılara girdiğini veya gireceğini işaret eder. Hamile kadının cin görmesi zeki evlat doğurmak işaretidir. Cinin bir şey vermesi, cinlerin bir şeyler verdiğini görmek Memuriyet ile yorumlanır. Cinin kuran okuması büyük amir olmak, mevki sahibi bir işe girmek demektir. Cinlerin elbisesini çıkartmak zafer kazanmak anlamlarını ifade eder.

“Rüyada Cin Görmek” için 32 yanıt

Rüyada üç harfli görmek
Rüyamda üç harflileri gördüm, ben bir tanesiyle kavga ediyordum, rüyamda yüzünü görmediğim biri daha vardı ve bana kızıyordu “niye onlarla kavga ediyorsun” diye ve ani korkuyla uyandım, bunun manası neye işaret eder? teşekkür derim

Sezai merhaba,
Gördüğün rüya uyanık hayatında bir durumdan dolayı adeta kaos yaşadığını ve bu yüzden kafanın çok karışmış olduğunu göstermekte, iyi ile kötü, doğru ile yanlışı ayırt etmede zorlandığını ifade etmektedir.

Rüyada kadın kılığında cin görmek
İyi çalışmalar kolay gelsin, ben rüyamda apartman içerisine girerken karşımda her erkeğin isteyebileceği tarzda çekici bir kadın kılığında cin gördüm, “sen ruh musun” dedim “hayır, ben cinim” dedi üzerime atladı ve o anda uyandım, bu neye işarettir? eğer yorumlarsanız çok sevinirim, iyi günler

Uğur selam,
Gördüğün rüya hayatının bazı alanlarındaki dengesizlik veya düzensizliklerin seni etkilemesine izin vermemen gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada nişanlısının içine cin girdiğini görmek
Selam hocam evvela yardımınız için teşekkürler.
Rüyam şöyle, hocam rüyamda nişanlımla otururken bir anda nişanlımın içine cin giriyor, gözleri bembeyaz oluyor ve beni kalçamdan ısırıyordu, bunun manası nedir hocam, uykudan kan ter içinde kalktım. Birde nasıl cevabı nasıl ve nerede öğrenirim?
Takma isim :adem
Yaşınız :24
Cinsiyetiniz :erkek
Medeni durum :nişanlı
Mesleğiniz :işci

Adem merhaba,
Gördüğün rüya nişanlının manevi bir sebep ile yaşamının alt üst olduğunu ve kendini boşlukta hissettiğini işaret etmektedir. Seni ısırması ise bu duruma senin sebep olduğunu gösterirken aynı zamanda senden manevi destek beklediğini işaret etmektedir.
Yayınlanıp, cevaplar rüyalar mail ile size haber verilmektedir.

Merhaba, ben rüyamda babamın eskiden cinlerle iletişim kurduğunu öğrendim hatta daha sonra babamın bir kaç yüzüğünü taktım, sonra annem uyardı beni çıkarttım. Erkek kardeşimi öldürdüklerini gördüm rüyamda ama cinlerin suretini görmedim varlıklarını hissediyordum. Bunun anlamı nedir ?

Selin selam,
Görmüş olduğun rüya hayatında bazı şeylerin istediğin doğrultuda ilerlemediğini, babanla iyi bir iletişiminiz olmadığını ve bazı konularda kendini güçsüz, çaresiz ya da güvensiz hissettiğini temsil etmektedir.

Yorumlarsanız çok sevinirim. Ben bi bayan olmama ragmen rüyamda eşimi şişman bi bayan olarak gördüm kendimi hiç görmedim bilmiyorum erkekmiydim nasıl gözüküyordım ama bendim. Bayan gözüken eşim birden kedi gibi yere çöküp tırnaklarıyla üstüme atladı sesler kedi gibi sesler çıkıyordu ve yüzü korkunç bir hal aldı direk onun cin oldugunu hissettim ve dua okumaya başladım nefesim yetmicek gibi hissettim ama daha öncede rüyamda dua okumam gereken böyle şeyler gördüğüm için kararlı bir şekilde okuyup sonunda uyandım neden arada böyle rüyalar görüp dua ederkende engellendiğimi hissediyorum nolur yorumlayın

Daha önce hiç böyle bir rüya görmemiştim.Evde küçük açık renkli yılana benzeyen birşey vardı kardeşim gece dudağımı ısırmış benim de dedi ve ben onu ezerek öldürdüm ama cinmiş. Sonra annemin içerisine başka bir cin kaçmış beni korkutuyordu.Dualar okuyorum sürekli ama okumakta zorlanıyordum.Gördün mü gücümü felan dedi.

Rüyamda kardeşimin elini tutup giderken kardeşimin aynısını gördüm kardeşime kaç dedim ve bende kavga Etim ona vuruyorum ama o bana vuramıyordu sonunda karnıma vurdu ve kaçtı bende ölmüş haraketi yaptım oda kaçtı

Rüyada eşim bir davette olduğunu görüyor, davette güzel ikramlar hamur işleri varmış ancak tam o sırada abisi çıkıpgelmiş ve ona eşimin yatak odasında ölmüş bir cin gördüğünü yüzünün ise sanki kurşun dökülmüş demir levha halinde göründüğünü söylüyor.

Hergun ruyamda cin goruyorum. Birgun insan kılığinda bir gun hayvan bigun belirsiz bi varlik.bugun gordugum domuz kiligindaydi. Surekli nas suresini okudum ruyamda. Eve giremiyo kapida beni bekliyordu. Cok hizli kosuyordu.bir adam belirdi sonra size yardm edebilirim dedi ama sonra kayboldu. Cok degisik sekilde goruyorum ben onlari.

Merhabalar, rüyamda üç harfli gördüm ve benimle konuştu ben de korkup hemen dualarımı okudum yok oldu ve uyandım. İnşallah hayırdır. Çok gerçekçiydi ama ilk kez başıma böyle bi şey geliyo. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

Merhaba ismim selvi saat suan 04:46 az önce bir rüya gördüm hala etkisindeyim ve cok korktum bir 3 harfli kadın yatak odamda ben aynı böyle uyanıyor um ve boğazıma yapisti beni boguyor yüzü korkunç ben onun 3 harfli olduğunu biliyorum ve Besmele çekmeye çalışıyorum sonra kolunu isiriyorum heryerini ışıklarını kapatmis kaçıyor elime kuran i alıp peşinden koşuyorum süre okuyarak kayboluyor balkonda bağırmak istiyorum sesim çok kısık çıkıyor ve uyandım hala korkuyorum gerçek gibiydi

Selam, rüyamda cinin elini öpmek istiyorum fakat “sen daha buyuksun” deyip benim elimi opmek istiyor, neye isarettir yardımci olursanız sevinirim.

Ruyamda bir goktasinin yanarak dustugunu gördüm, once Irak veya Suriye’ye dusecegini dusundum, sonra Kastamonu civarina dustugunu ve cok siddetli patladigini, İstanbul’a kadar alevlerinin ve sarsintisinin geldigini, benimde pecereleri sıkı sıkıya kapadiğimi gordum. Sonra camlarin plastik kisimlarinin eridigini ve birbirine kaynadigini, camlarin siyahlastigini gordum, camı actigimda benim evin disinda tum evlerin sanki yeni insaat seklinde sadece tuglali camsiz oldugunu gordum.

Merhaba, bEnde rüyamda cinlerin beni sürekli korkuttuğunu gördüm, hatta erkek kardeşimde onlardan korkuyordu, onlari görmüyordum ailem de konuşuyordu, insanlara anlatıyorlardi böyle böyle kızımı korkutuyor napalim falan diyordu. Tam o esnada bir el tisortumu çekiştiriyordu, ben korkunca babam da “korkma kızım ben varım” deyince “sizden korkmuyorum bak babam var” diyordum, ben tisortumu yırtık görüyordum ama onlar gormuyordu, sürekli ayetel kürsüyü okumaya çalışıyordum, bir turlu sonu aklıma gelmiyordu, biraz karisikti.

Rüyamda apartman gibi bi yere giriyoruz ışık bazı yerlerde yanmıyor bakkal veya kantin gibi bi yerden arkadaşımla gofret gibi bişey bakıyoruz seçiyoruz sonra tanıdık arkadaşlar dondurma filen yiyor bakkaldan çıktığımzda yerde 3 tane dondurma kağıdı filen görüyoruz ne kadar pisler ya filen sonra her yerde ışık yanmadığı için gölgede kuyruklu kafası insan gibi bişey görüyoruz dışarı çıkıyoruz arkadaşım farklı yöne gidiyor ben de tam tersi sonra onlara cin olduklarını sanıp kaçıyoruz birden çoğalıyorlar yüzleri tanıdık ve yakışıklı takım elbiselilerdi. Ama be küfür edip kaçıyorum sonra yakınlaşırken uyanıyorum. Lütfen yorumlayın

Sevgilim rüyasında çok affedersiniz öpüştüğümüzü görmüş, gözlerim kapalıymış, açtığımda aşırı korkmuş, suretimi görememiş kararmış her yer. Sülalesinde cin sorunu var, sahipliler falan çok var, “cindi o” diyor, rüya tabirlerinde bulamadım yardımcı olur musunuz?

Sevgili Zeynep, bu mübarek gün belki üzüleceksin belki kırılacaksın ama doğruları yazmak zorundayım. Sevgilinin sülalesinde cin sorunu falan yok, sorun sizlerin kafasında. Çocukluğunuzdan beri cinlerle perilerle büyütülür, korkutulur, onlar hakkında palavra hikayeler dinlerseniz ondan sonra bu hallere düşersiniz. Yok böyle bir şey artık uyanın. Gerçek yaşamın bir parçası olan bir sıkıntı, zorluk ve benzeri durumda cinleri suçlamayı bırakın. Onlar senden, benden ve tüm insanlardan çok daha masum, değerli, akıllı varlıklar, neden bize bulaşmayı düşünsünler. İnsanlara bulaşırlarsa insanlardan onlara kötülük geleceğini bilirler.

Selamünaleyküm hocam rüyamda yatıyordum yattımı ben de biliyorum yatanda olduğumu biliyorum gerçek gibiydi çünkü bir rüzgâr sesi bir rüzgâr sesi geldi ve üstümdeki Yorganı attı ben Peygamer efendimiz zannettim sonra kalbim çarpmaya başladı Vela ilahe illallah demeye başladım ama gözümü açmadım gözümü aç açı açsaydım rüyadan uyanacaktın bile bile gözümü açmadım resullaha görecem diye açmadım sonra bir el çok hafif dokundu bana sırtıma ama yine gözümü açmadım ama hissediyordum sonra beni 1 kadar evin balkonuna indirdiler ondan sonra cinler bana musallat oldular bu ne demek hocam

Iyi aksamlar hocam rüyamda annemle otururken evin odasında birileri olduğundan şüpheleniyorum anneme söylüyorum annem inanmıyor kalkıp bakıyorum bi odamda amcanın oğlu anneannem ve dayım odanın içerisinde oluyo anneme söylüyorum birlikte oturma odasında oturuyoruz konuşup sohbet ediyoruz ben onların evimize gelmeyeceğine emin olduğum için ayaklarına bakıyorum normal ama el parmakları üst üste birleşik vaziyette ben anneme söylüyorum bunlar cin diye annem olsun annemi çok özledim yeterki onun kiliginda olsunlar diyo sus o zaman diyorum çaktırma diyorum oturuyoruz öylece uyandim

Ben 2 kuzenimle bir yerdeyiz bir kişi daha var ama tanımıyoru. Uyandıktan sonra unuttum her neyse biz dördümüz yere diz üstü oturup gözlerimizi kapatıp el ele tutusuyoruz hemen ardından benim yüzüm iyice ısınmaya baslıyor sanki yüzüm bedenimden ayrılacakmiş gibi ileri dogru gidiyor bagırmaya calişiyorum sesim cıkmıyor nefesim kesiliyor ardından kolumu yanımdaki kuzenime vurup uyarmak istiyorum ama kolumun ustünde tonlarca agırlık varmıs gibi hareket ettiremiyorum ve uyanıyorum.

Rüyamda akşam gittiğim mekanda lavabodayim bir anda arkamı dönüyorum üç harfli var, kısa boylu siyah bir şey. Yanlışlikla üzerime idrar damlıyor, sonra dua etmeye başlıyorum, besmele vs bir türlü gitmiyor üç harfli. Daha sonra oradan gidiyorum ve aralıklarla görmeye devam ediyorum ve korkuyorum tedirgin oluyorum, daha sonra üç harfli ile başka bir yerde görüyorum, üç harfli insan kılığına bürünüyor yanımda merdivenlerden çıkıp gidiyor, benimde korkum geçiyor.

Abi bende ruyamda tencerenin icinde cinler oldugunu gordum bizimkiler yikama onlar iyi cinler yikarsan olurler dedi ben su doktugumde bagiriyodular bu ne anlama geliyor abi?

Bi köydeyiz bayan öğretmene ev arıyoruz bi evin önünde beyaz büyük bi köpek üstünde düğmeli kazak gibi bişey var köpeği severken konuştu birden rahatsız ediyo ustumdekini çıkartırmısın dedi düğmeleri açtım cikarttim kazağı köpek rahatladı bize bişey dedi ama hatırlamıyorum burası tehlikeki demek istedi heralde neyse evden bi cocuk çıktı cinli onu güç kuvvetle tuttum ama çok ta korkuyorum besmele okumaya başladım çocuğun canı yanmaya başladı annesi geldi oda cinli evden tuhaf sesler gelmeye başladı ve bütün köy cinliymis uyandım sonra

Alt kattaki evmimizde kapıyı kiltlemek için beni gönderiyolar gittiğimde camın olmadığını ben kilitlerken diğer taraftan biri kilidi açıyodu baktım çocuk ama bakışları suratı tuhaf korktum sonra benle konuştu ama ne konuştuğunu hatırlamıyorum sonra o eve girdik toplu bir şekilde çevremden insanlarla yemek yediler benden evin alt zeminini kaldırıp balık tutmamı istediker 2 tane tuttum birinin kafası yoktu diğeri ezik bi balıktı denizdi altı sanki evin sonra uyandım yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba ben ruyamda arkadaslarimin cin oldugunu gordum ilk onlara kufur ettim birisiyle kavga ettim sonrasinda hepsiyle arkadas oldum iyi anlasmaya basladim. Bu ne anlama geliyor?

Rüyamda erkek kardeşimle eve gidiyorduk. Sonra annemi gördüm. Sigara almaya gidiyorum dedi. Ama geceydi. Bizim evin camına baktım kahverengi kahverengi perdeler vardı (normalde beyaz). Sonrasını hatırlamıyorum. Binaya girdik sonra bir tane kötü bir varlık gördüm(üç harfli olup olmadığını bilmiyorum) ondan kaçmaya çalışıyorduk. Felak ve nas surelerini okudukça ona birşeyler oluyordu ve bana okutmamaya çalışıyordu. Sonra ondan kurtulup evin önüne geldik. Annem bana seslendi. Arkamı döndüm (o arada zili çaldım) annemin içine girmiş. Bana babamın şeklini yaptı. (onuda ele geçiririm der gibi) eve girdik. Babamın yüzü gülüyordu sonunda geldiniz diye. Sonra erkek kardeşimle babam gittiler. Evin iç tarafına doğru. Ben hemen ablamın yanına gittim. Ders yapıyordu. (bu sene üniversite sınavına girecek) Anlatmaya çalışıyorum annemin içine girdi diye. Bana saçmalama falan diyor.diyorumki eve niye bu kadar geç döndük sigara almak bu kadar sürermi diyorum. Sürer ben ne biliyim gibi bişey diyor. Sonra annem yanıma oturuyor. Elinde kalem ablamın defteri var yanda diyoki bak burda anneanne amcaların annen baban ablan bunların devlet başkanları var diyor onlara bişey olursa nolur diyo ablamda hıı ders çalışırken ben yazdım onları diyor orda bitti. Uyanır uyanmaz bütün duaları okudum. Aslında rüyaları kimseye anlatmayın diyorlar ama çok merak ettim. Bu arada yakın zamanda yolculuğa çıkıcaz. Bi sorun mu olacak acaba. Cevaplarmısınız

Merhaba
Rüyamda içime cin girdi ölmüş olan babaannem yaşıyordu onu boğmaya çalışiyordum ve besmele çekip düzeliyordum ama babaannem beni görünce çok korkuyor titriyordu ben ona tamam besmele çektim düzeldim korkma diyordumve bekardım ev ahalisinden annem ve ablam vardı onlara zarar vermeye gidiyorum zarar vermeden besmele çekip uzaklaştırıyorum ve yemeğe oturuyorum babaannem beni görünce yine titremeye korkmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir