Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cin İle Konuşmak

Rüyada cin ile konuştuğunu görmek ne demek?

Rüyamda görmek istediğim bir cin vardı, onu görünce yanına gittim ve (cin tipi: insan gibi halk arasında dolaşıyor) konuşmaya başladık nasıl filan, biraz yürüdük köprü vardı oraya varınca, birden o cinin kötü bir varlık olduğunu anlayıp köprünün ortasına kadar vardım ve felak suresini okudum, ardından köprüye tamamen geçip, oda arkamdan gelmeye başladı o beni kovalıyor.

Ben kaçıyorum, kaçarken bir sürü yol çıkıyor karşıma, taşlık alanlar ama ben çok rahat ilerliyorum, sonunda köy gibi yeşil bir alana geliyorum artık diyorum “çok çıktık şehrin dışına geri dönmem lazım”, sağa dönüyorumki çok büyük çitlerle çevrilmiş bir alan, içinde yahudiler var (tipleri ibadet yapan sakallı, şapkalı kişiler) bu çitlerin yükseliği baya var bende çıkıyorum ama çitin tepesine geldiğimde bir türlü geçemiyorum, (o anda da o kötü varlıklar baya çoğalmış bir şekilde geliyorlar)o çitin tepesinde geçmeye çalışırken, yahudiler beni görüp konuşuyorlar “yardım edelim mi şuna” diyorlar, birde gariptirki diyorki bir yahudi “4 çarpı 4 ne yapar” diyor, sonra 352 diyor, ardından yahudiler ile o varlıklar dövüşüyorlar, sonunda yahudiler yeniyor ama yahudilerde adamlarını kaybediyorlar ve sonunda bende yenen tarafa geçiyorum (yahudiler) ama üstümde bir bayrak var hatırladığım kadarıyla (türk bayrağıydı galiba) ve böylece bitti rüya. alihan.

Rüyada cin ile konuşmak tabiri

Alihan Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda iç dünyanızda adeta bir kaos yaşadığınızı, kafanızın çok karışık olduğunu, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırt etmede zorlandığınızı simgelemektedir. Rüyanızın en önemli mesajı özellikle insan ilişkilerinde dost – düşman ayrımında hatalar yaptığınızı, ön yargılarınız nedeniyle size gerçekten yararı dokunacak, gerçek dostunuz olacak kişileri kaybettiğinizi işaret etmektedir.

352 sayısı ise son zamanlarda Türk toplumunda çok görülmeye başlandı ve önemli bir mesaj verdiğini düşünüyorum, bilgileri topladıkça yeni bir konu başlığı altında yayınlayacağız. Hayırlara işaret etmesini temenni ediyorum. Burada dikkatimi çeken konu 352 sayısı ile Yahudilerin hep bir arada görülmesidir. Hayırlısı.

“Rüyada Cin İle Konuşmak” için 3 yanıt

rüyamda elimde bir eşarp var ve ben camdan bakarken elimdeki eşarbı birşey çekmeye başlıyor ama ben bırakmıyorum.Ben içeriye giriyorum ve tekrar elimdekini birşey çekmeye başlıyor ama etrafta bunu yapan kimse gözükmüyor.Daha sonra bir ses benimle konuşuyor ama gözükmüyor.Kendisin 5 yaşında bir kız cin olduğunu söylüyor ve biz onunla arkadaş oluyoruz.
Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda iki erkek cin gördüm, hastahanedeyiz bende onlarda hastanede, hastalığımız gerekçesiyle hastahanede yatıyoruz, cinlerden birinin yüzü dikkatimi çekti, çok değişikti orantılı bir yüzü bile yoktu, ötekisinin ise ayakları tersti ve yanıktı, ayaklarını benden gizliyordu, biz bu iki cinle de muhabbet ediyorduk, muhabbet bahanesiyle de sürekli yanıma doğru geliyordu ama dokunmadı, tam böyle karşı karşıya geldik, ben ayaklarını gördüm ve cin olduğunu anladım, sonra korktum ve dua etmeye başladım, orada uyandım..

Merhabalar bugün çok sıra dışı bir rüya gördüm ve açıkçası çok etkilendim.
Rüyamda babam geliyor ve değişik sebeplerle benle tartışıyor ve kavga çıkarmaya çalışıyor. Bende saçma sapan şeylerden olay çıkarma gerçek sebep neyse söyle konuşalım diyorum.Sonra elindeki dosyadan büyük bir kağıt çıkartıyor ve üzerinde bana benzeyen ve benden 4 yaş küçük kız kuzenimin fotoğrafı var ve üzerinde 2002 EVLENDİ yazıyor.Bana benzeyen fotoğraf üzerinde kendi ismim yazıyor ama ben fotoğrafa tam yakından baktığımda baba benzemiyor. Kağıdın arkasında da Arapçadan yazılar var.Ben kağıdı çeviriyorum ve tekrar resimler olan tarafa çevirdiğimde damada ait olan bilgiler içeriyor damat kötü işlerle uğraşan birisiymiş tefecilik, mafya vs. falan işler sonra her çevirdiğimde farklı resimler falan görüyorum. Sonra anlıyorum ki bu bilgileri veren bir cin sonra ben soru soruyorum kağıdı çeviriyorum kağıdı tekrar eski haline getirdiğimde sorduğum sorular cevaplanmış oluyor. Bu rüyanın anlamı nedir acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir