Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Cin Öldürmek

Rüyada cin öldürmek neye işarettir?

Teyzem, anneannem, erkek kardeşim ve ben okulumun bulunduğu civarlarda eski püskü bir evdeydik. Bir an kapılar ve lambalar sarsılmaya başladı. Teyzem eline büyük bir bıçak aldı ve eve giren cine bir anda batırdı. Birkaç defa yaptıktan sonra cin öldü. Ben ağlıyordum. Teyzem bana bu akşam onlardan yüzlercesinin daha geleceğini söyledi. Ben de bunu yapamayacağımı söyleyip ağlayarak tren yolunun kenarında yürümeye başladım.

Bir adam beni durdurup nereye gittiğimi sordu. Olanları anlattığımda bana yüksek bir sesle hemen eve gitmem gerektiğini yoksa onları bir daha asla göremeyeceğimi söyledi. Koşarak eve gittim. Cesaretimi toplayıp elime bir bıçak aldım ve ben de cin öldürmeye başladım. Ama biri önce anneannemin içine girip öldürdü ; sonra da her ne kadar kurtarmaya çalışsam da erkek kardeşimi de öldürdü. Çok ağladım. Bir anda kendimi bir baloda buldum. Tanıdığım hiç kimse yoktu. İçeriye ilk öldürdüğüm cinlerden daha büyük bir cin girdi. Onu öldürdüm. Sonra zaten uyandım.

Rüyada cin öldürmek nasıl yorumlanır?

Yaren merhaba, rüyada cin görmek sayfasında anlatıldığı gibi  cin öldürmek iyi bir rüya değildir, dert, sıkıntı, hastalık, kavga simgesidir. Çok iyi mevkiye gelmiş olan rüya sahibi kişi için güzel kazanç elde ettiği dönemin bittiğine, artık harcamalarına  daha dikkat etmek gerekeceğine, büyük parasal zararlarla karşılaşabileceğine ve büyük sıkıntılar yaşama ihtimali olduğuna rivayet eder.

“Rüyada Cin Öldürmek” için bir yanıt

Rüyada cinlerle savaşmak
Selamun aleyküm, ismimi vermek istemiyorum, ben cinlerle savaşırken gavs hazretlerini 4 kişi taşıyarak yanıma geldi ve bana “elini uzat” dedi, bende uzattım, elimdeki yüzüğe bir şeyler okudu ve elini sürdü “şimdi git kafirlerle savaş” dedi ve 3 kişiyi o gece öldürdüm, o yüzüğü takınca her şey güzel oluyor, bereket huzur cok şükür Allah’a her şeye kadir olan Allah’ın sayesinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir