Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada çınar ağacı görmek ne demektir?

Rüyada çınar ağacı görmek31 yaşında evli bir erkeğim. İki rüya gördüm peşpeşe. İlk rüyamda iki ağaç görüyorum. Birinin çınar ağacı olduğunu biliyorum ama diğer ağacın sadece varlığını biliyorum onun dışında ağaçla ilgili bir detay hatırlamıyorum. Yanımda bir erkek daha var ama kim olduğunu bilmiyorum. Çınar ağacının sadece kökleri ve gövdesini görüyorum. O kadar heybetli bir ağaç ki yanımdaki kişiye ne kadar heybetli olduğunu söylüyorum ve köklerinin üzerine çıkıyorum. Ayrıca bulunduğum yerin manevi bir yeri/değeri olduğunu hissediyorum.

Diğer rüyamda ise denizin dibinde olduğumu görüyorum. Sonra “bu senin son şansın” diyen bir ses duyuyorum. Sonra yunuslar geliyor ve beni suyun üzerine çıkarıyor. Deniz berrak, temiz ve dalgasız. Sonra bir gemi beni kurtarmak için bir tekne gönderiyor. Tekne beni alıyor ve gemiye çıkarırken uyanıyorum. Bu süreçte herhangi bir korku hissetmiyorum. Teşekkürler. 31, Erkek, Evli, Bankacı

Rüyada çınar ağacı görmek neye yorulur

Değerli okurum, böylesi muhteşem bir rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim.

Rüyada çınar ağacı görmek güç, kuvvet, görkem sembolüdür. Çünkü çınar ağacı görkemlidir ve rüyada gören kişinin erişeceği gücü simgeler, çınar ağacının kökleri çok güçlüdür rüyada gören için ayağını yere sağlam basmayı, ayaklarının üzerinde durmayı, kimseye muhtaç olmamayı simgeler. Çınar ağacının gövdesi kalın ve güçlüdür ve kişi için kuvvetli olacağını temsil eder. Rüyada çınar ağacına çıkmak rüya sahibinin emeklerinin karşılığı olarak hedeflerine giden yolda en üstlere kadar ilerleyeceğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda kariyerinde ilerleme, terfi etme veya kazancında artışa da rivayet edilir. Çınar ağacından düştüğünü görmek makbul bir rüya değildir ve kişinin yapacağı bir hata sonucu büyük zararlar yaşayacağına rivayet edilir. Çınarın altında oturmak ise feraha ermek, sıkıntılardan uzaklaşmak manası taşır. Çünkü gerçek yaşamda çınar ağacının ferahlatıcı bir gölgesi vardır ve çınarın altında oturmak bazı kültürlerde bilinen bir özelliktir. Çınarın altında oturan birilerini görmek oturan kişileri tanıyıp tanımamakla alakalı yorum değişir. Kişileri tanıyorsanız başarılı ve mutlu olmak için gerçek hayatta o kişiyi kendinize örnek aldığınızı gösterirken tanımadığınız kişi ise gerçek yaşamınızda örnek almak, taklit etmek istediğiniz kişiye ihtiyaç  duyduğunuzu simgeler.

İkinci rüyanızda denizin dibini görmek zihninizin derinliklerinde Yüce Yaradan tarafından size bahşedilmiş çok güçlü sinyallere sahip olduğunuzu simgeler. Duyduğun ses ise sahip olduğun değerlerin farkında olmadığını ve sana verilen yetenekleri faydalı kullanmadığını / kullanamadığını anlatmaktadır. Rüyada yunus balığı görmek kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir. Yunusların seni suyun üzerine çıkarması hayatta hala şansın olduğunu anlatırken rüyanın devamı bu şansı / kısmeti iyi değerlendirmek gerektiğini hatırlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir