Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çınar Görmek

Rüyada çınar ağaçları neye delalet eder?

Merhabalar, Ben 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Geçen gece rüyamda yemyeşil bir yerdeydim, her tarafta çınar ağaçları vardı, çok güzel bir yerdi. Toprak bir yolda ilerliyordum ama nereye gittiğimi bilmiyorum. Sonra yolumun üzerinde bir yılan gördüm, yılan yemyeşil açık yeşil renkli ve büyüktü. Yolun ortasında bana doğru oturuyordu, yılan beni ısırmadı. Zaten yılanı gördükten bir süre sonra uyandım. Çok merak ettim, ilk kez böyle bir rüya görüyorum özellikle çınar ağaçları çok büyüktü boyları adeta gökyüzüne değiyordu, bu ne demek? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada çınar ağacı görmek tabiri

Berk selam, rüyada yeşillik bir yer görmek feraha, rahata, huzura işaret eder ve rüyayı görenin hayatının güzel yönde gelişmesine ve isteklerine kavuşacağına delalettir. Rüyada yeşil bir alan görmek öte yandan da hayırlara işaret olacak müjdeli bir habere de işaret olabilir. Bu haber kişinin gelirinin artması, işlerinin açılması, yeni kazanç elde etmek, beklenmeyen bir mirasa kavuşmak yahut bir yerden para gelmesine işaret olabilir. Bu güzel gelişme sonunda ailesinde bolluk, bereket olacağına işaret eder, aile bağlarını daha da güçlenmesine delalet eder.

Rüyada çınar ağacı görmek güce, kuvvete ve görkemli olmaya delalet eder çünkü gerçek yaşamda çınar ağacı görkemli olup rüyayı gören insanın büyük güce erişeceğine işarettir. Çınar ağaçlarının kökleri de çok güçlü olup rüya sahibinin ayağını yere sağlam basması, ayaklarının üzerinde durması, kimseye muhtaç olmamayı öğrenmesi gerektiğini simgeler. Çınar ağacının gövdesi kalın ve güçlüdür ve kişinin kuvvetli olacağını temsil eder.

Rüyada yeşil yılan görmek çok iyidir ve büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır, ancak bunu çok az kişi bilmektedir. Rüyada yeşil yılanlar dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder. Yılanın büyüklüğü yaşadığınız / yaşayacağınız dönüşümün büyüklüğünü göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir