Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Cinayet Görmek

Rüyada cinayet görmek nedir?

Rüyada cinayet görmek, cinayet işlemek, birini öldürmek, cinayete tanık olmak, cinayet işleyen birini görmek, öldürme rüyası veya cinayet rüyaları hemen hemen herkes tarafından hayatında en az bir kez görülen temel rüyalardan biridir.

Rüyada adam öldürmek neye işaret eder?

Rüyada cinayet işlemek, adam öldürmek, birini öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Rüyada birini öldürmeyi istemek rüya sahibinin şu anda gerçek hayatında ziyadesiyle öfkelendiren bir durumla karşı karşıya olduğunu ifade eder. Birini öldürmek istemek ancak bunu yapmamak, gerçek yaşamınızda öfkenizi kontrol etmeyi öğrendiğinizi, olaylara mantıklı yaklaşmayı ve anlamayı başardığınızı ifade eder.

Rüyada adam öldüren birini görmek nasıl yorumlanır?

Cinayet işleyen birini görmek ya da birisinin cinayet işlediğini görmek, bu rüya saldırgan veya içine kapalı bir kişiliğiniz var ise, bu yönünüzü nasıl kontrol altına alırım diye bir çalışma içinde olduğunuzu simgeler. Adam öldüren birisini görmek, aynı zamanda öfke kontrolünü kaybetmiş bir ruh halinde bir başka insanı öldürmenin hem karşımızdaki kişiye hem kendimize ne kadar acı vereceğini yeniden düşünmek gerektiğini işaret eder.

Ben lisede, öğrencilik yıllarında sınıfımızda benim arkamdan konuşan, bana zarar vermek isteyen iğrenç arkadaşlarım vardı, ben kimseye bir zararı dokunmayan, kendi halinde bir öğrenciydim. Sonradan farkına vardım ki, ne kadar etrafıma zarar vermek istesem, rüyamda kanlı cinayet ve saldırı rüyaları görmeye basladım.

Rüyada cinayet görmek hakkında yorumlar

Rüyanızda başka birinin sizi öldürdüğünü görürseniz, bu sizin çok uzun ömürlü bir hayata sahip olduğunuzu belirtir. Birinin başka birisini öldürdüğünü fakat onun cesedini parçalara ayırmadığını görürseniz bu kişinin yani katilin ona herhangi bir konuda iyilik edeceğini bildirir. Sayıca ufak bir toplumun öldürüldüğünü görmek, rüyayı görenin bir iyilik göreceğini, kendisine iyilik yapılacağını belirtir. Kendinizi eziyet edilerek öldürüldüğünü görürseniz, sizin üzüntü içinde olduğunuzu ve birinin sizden intikam almak isteğini ifade eder. Kendi çocuğunu öldürdüğünü görürseniz, bu sizin ahlaki yönden düzgün bir hayata sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada tehlikeli veya zehirli bir hayvanı öldürdüğünü görmek, bu sizin düşmanınızı yeneceğinizi belirtir.

Kellesinin koparıldığını ve cesedinizin parçalara ayrıldığını görürseniz, bu hapiste iseniz serbest kalacağınıza, hasta iseniz iyileşme, borçlu iseniz borçlarından kurtulma, eğer dinsiz imansız biriyseniz Allah’ın size doğru yolu göstereceğini belirtir. Rüyada o kişinin kellesi gövdesinden koparılmadıysa (onu asan ) celladın o kişiye =öldürülen kişiye bir faydası, iyiliği dokunacağına delalet eder. Rüyada kafa koparılması genellikle fakir insanlar için iyiliğe, zenginler için kötülüğe yorumlanır.

“Rüyada Cinayet Görmek” için 17 yanıt

Rüyada birinin başka birisini öldürdüğünü görmek
Rüyamda yanımdaki bir insan gerçek hayatta tanımadığım ama rüyamda tanıdığım birini öldürdü yanımda, bunun manası nedir?

Pınar merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında yaşadığın ya da şahit olduğun, sende öfke kontrolünü kaybetmiş bir ruh hali yaratan bir olayın veya durumun yarattığı travmanın yansımasıdır.

Ablamın rüyamda çok kızdığını görüyordum 2 gün üst üste bu ruyayı gördüm, ablam evli ve uzak başka şehirde oturuyor. yorum yapar mısınız?

Dün gece rüyamda politikacı iki kişi arasında geçen bir tartışma sonunda gündüz vakti ortalık yerde biri diğerine aniden silah çekti, büyük şok geçiriyorduk, kavgaya tanık oluyorduk kurşun izini ve kanları gördüm, ne anlama gelebilir?

Rüyada bir kadınla erkeğin kavga ettiğini görmek
Rüyamda bir kadın ile adam kavga ediyorlardı ve daha sonra o kadın evin içinde adamı öldürdü ve bende yan odadan camdan kadının yaptıklarını görüyorum, kadın adamın etlerini paramparça etti ve kadın çok yırtıcı sinirli idi. Benim orada olduğumu, olanları gördüğümü fark ettikten sonra üzerime geldi, beni öldürmek istedi, bu ne anlama gelebilir?

Rüyada anne ve babanın cinayet işlediğini görmek
Rüyamda ailemin, yani annem babam ve dedemin gerçek hayatta tanımadığım ama rüyada tanıdığım birini öldürdüğünü biliyorum. yani şöyle ki cinayet işlenirken görmedim ancak babamın cesetlerin organlarını ayırıp eve getirdiğini gördüm, dedemin cesedin kanlarını bahçeye akıtıp yıkadığını gördüm. Anneme “neden böyle bir şey yaptınız” dediğimde “biz onu öldürmese idik o bizi öldürecekti, planı buydu” dedi. Rüyada o gün evde et pişirildi, bende gerçekte et yemem ama rüyada tabağıma yemek için et için koyuyorum ve bir yandan da düşünüyorum “acaba bu etler cesetlerden kesilen etler mi” diye falan derken böyle uyandım. Yorumlar mısınız? çok etkiledi beni bu rüya. Bu arada yaşım 24 öğretmenim, kpss hazırlanyorum ve daha bir kaç gün önce anneme hayatımda biri olduğunu ve evlenmek istediğimi söylemiştim, onunla bir alakası olabilir mi?

Merhabalar,

Rüyamda annemin abimi boğarak öldürdüğünü ancak öldürme anını çok net hatırlamadığımı gördüm.Daha sonra evde onu sakladığını ve nedenini bilmediğim bi şekilde eve polis geldiğini ve polislere abimi annemin öldürdüğünü itiraf ediyorum.daha sonrada bunu annemn ve benim yapmadığıma dair ortak ifade için yalan söylemeyi düşünüyoruz.iş aşk hayatında büyük sıkıntılar yaşıyorum onunla ilgisi olabilir mi ?

Rüyamda babam torununu yani 7 yasindaki abimin oğlunu silahla vurup öldürüyordu. Bunu gözümün önünde yapıyordu sonra da saklamiyordu. Çok etkisinde kaldim bu ne anlama gelir?

rüyamda polismiyim anlamadım ama cinayet araştırıyorum sakat bir kızı kim o hale getirdi diye araştırma yaparken şüphelendiğimiz herkes tek tek öldürülüyor sonra anlıyoruz ki sakat kız aslında sakat değil numara yapıyor ve cinayeti o işliyor, itirafta ediyor. Onun bir sevgilisi varmış ölmüş sanırım ona bunu yapanları tek tek öldürüyormuş oda ne demek çok tuhaf anlamadım.

Ablanın babayı öldürdüğünü görmek
Kız kardesim rüyasinda beni babami öldürürken görmūs, bunun anlami ne olabilir, yardimci olabilir misiniz lutfen?

Sezen merhaba, kız kardeşinin rüyası senin ve / veya kardeşinle ikinizin babanızla olan ilişkisinde ciddi bir değişim yaşanacağını, yeni bir sayfa açılarak çok daha güzel ve sıcak baba evlat ilişkisi yaşayacağınıza işaret etmektedir. (Not: bu rüya kız kardeşinin senin svesile olman ile bunun böyle olmasını istediğini de ifade edebilir)

Merhaba,rüyamda ben bir iş yerinden av tüfeğim için mermi bakıyordum.Ve o sırada mermi satan kadın bana sokağın ilerisini işaret etti ve dediki bak iki kişiyi orda öldürmüşler.Ondan sonra ben oraya bakmaya başladım ve kadına ambulansı aradınız diye sordum kadın bana aradık dedi.Ondan sonra o tarafa doğru yürümeye başladım onlara tam olarak bakamıyordum çünkü parçalara ayrılmıştılar ve neredeyse sokağın yarısı kan içindeydi.Ben ağlamaya başladım ve ambulans geldi içindende öldürülen kişilerin akrabaları onlara doğru koştular ve ağlamaya başladılar.Akrabalardan bir tanesi yerde yatan birine doğru koştu onu kucaklamaya çalışınca hem sağ ve hemde kucağına et parçalarının geldiğini görünce şoke oldu.Ve son olarak ambulans onları toparladı ben ve iki akrabası yürümeye başladık hem ağlıyorduk hemde olay nasıl olmuş kimler yapmış diye sorular soruyordum.Ancak anlaşılır bir cevap alamadım ondan sonrada uyandım artık. .cevaplayabilirseniz çok sevinecem saygılarımla

Merhaba, rüyamda babamın ablamı öldürdüğünü ve ardından arkadasimi öldürdüğünü gordüm, bunlarin hepsi benim yanımda oluyor. Sonra annem ve kardedimle aglıyoruz filan cok garipti ama etkisinde kaldim. Bir anlami olabilirmi?

Ben ruyamda annemin evin karşısında cinnayet işleniyor ve polis geliyor orda araştırma yapıyor sonra polis dışarıya çıkıyor ve ben oraya bakıyorum ve elim yatağın üstüne koyorum gormeden elim kan oluyor polis geliyor polis geliyor ve benim ellimin izlerini alıyor ve sonra annemle benim eve gidiyoruz annem benim evde kalıyor ve kızımla dışarıya çıkınca sivil polis bizi göruyor ve biz kaçıyoruz saklanarak burda uyandım yorumlarmısınız

Hala rüyanın etkisindeyim çok kötü. Rüyamda kardeşim acikmis ben mutfakta ona omlet patates pisirmisim çayın kaynasmasini bekliyorum ben mutfaktayken icerden sesler yükseliyor ben koşa koşa içeri giderken babamin elinde bıçak abim annem babami tutmuşlar babam ablamin bogazindan kesmis tam o sırada ablamın yerde ölü olarak yattığını görüyorum annemde öldü öldü diye sayikliyor lutfen yorumlayin çok korkuyorum.

Merhaba. Rüyamdbu kişi a tanımadığım birisini kendim olarak gördüm ve bu kişiyi gerçekte tanımıyorum. Bu kişi çok korkaktı. Balkonlu ve yangın merdivenli bir apartman dairesinin içinde bir katilden kaçıyordu fakat katıl yine de bu kişiyi öldürüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir