Rüyada Cinayet Görmek

Rüyada cinayet görmek nedir?

Rüyada cinayet görmek, cinayet işlemek, birini öldürmek, cinayete tanık olmak, cinayet işleyen birini görmek, öldürme rüyası veya cinayet rüyaları hemen hemen herkes tarafından hayatında en az bir kez görülen temel rüyalardan biridir.

Rüyada adam öldürmek neye işaret eder?

Rüyada cinayet işlemek, adam öldürmek, birini öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Rüyada birini öldürmeyi istemek rüya sahibinin şu anda gerçek hayatında ziyadesiyle öfkelendiren bir durumla karşı karşıya olduğunu ifade eder. Birini öldürmek istemek ancak bunu yapmamak, gerçek yaşamınızda öfkenizi kontrol etmeyi öğrendiğinizi, olaylara mantıklı yaklaşmayı ve anlamayı başardığınızı ifade eder.

Rüyada adam öldüren birini görmek nasıl yorumlanır?

Cinayet işleyen birini görmek ya da birisinin cinayet işlediğini görmek, bu rüya saldırgan veya içine kapalı bir kişiliğiniz var ise, bu yönünüzü nasıl kontrol altına alırım diye bir çalışma içinde olduğunuzu simgeler. Adam öldüren birisini görmek, aynı zamanda öfke kontrolünü kaybetmiş bir ruh halinde bir başka insanı öldürmenin hem karşımızdaki kişiye hem kendimize ne kadar acı vereceğini yeniden düşünmek gerektiğini işaret eder.

Ben lisede, öğrencilik yıllarında sınıfımızda benim arkamdan konuşan, bana zarar vermek isteyen iğrenç arkadaşlarım vardı, ben kimseye bir zararı dokunmayan, kendi halinde bir öğrenciydim. Sonradan farkına vardım ki, ne kadar etrafıma zarar vermek istesem, rüyamda kanlı cinayet ve saldırı rüyaları görmeye basladım.

Rüyada cinayet görmek hakkında yorumlar

Rüyanızda başka birinin sizi öldürdüğünü görürseniz, bu sizin çok uzun ömürlü bir hayata sahip olduğunuzu belirtir. Birinin başka birisini öldürdüğünü fakat onun cesedini parçalara ayırmadığını görürseniz bu kişinin yani katilin ona herhangi bir konuda iyilik edeceğini bildirir. Sayıca ufak bir toplumun öldürüldüğünü görmek, rüyayı görenin bir iyilik göreceğini, kendisine iyilik yapılacağını belirtir. Kendinizi eziyet edilerek öldürüldüğünü görürseniz, sizin üzüntü içinde olduğunuzu ve birinin sizden intikam almak isteğini ifade eder. Kendi çocuğunu öldürdüğünü görürseniz, bu sizin ahlaki yönden düzgün bir hayata sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada tehlikeli veya zehirli bir hayvanı öldürdüğünü görmek, bu sizin düşmanınızı yeneceğinizi belirtir.

Kellesinin koparıldığını ve cesedinizin parçalara ayrıldığını görürseniz, bu hapiste iseniz serbest kalacağınıza, hasta iseniz iyileşme, borçlu iseniz borçlarından kurtulma, eğer dinsiz imansız biriyseniz Allah’ın size doğru yolu göstereceğini belirtir. Rüyada o kişinin kellesi gövdesinden koparılmadıysa (onu asan ) celladın o kişiye =öldürülen kişiye bir faydası, iyiliği dokunacağına delalet eder. Rüyada kafa koparılması genellikle fakir insanlar için iyiliğe, zenginler için kötülüğe yorumlanır.

17 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir