Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Cinci Hocaya Gitmek

Rüyada cinci hocaya gitmek ne demek?

Rüyamda şekil değiştiren kötü güçler beni öldürmeye çalışıyordu. Bunun için bir arkadaşım beni bir cinci hocaya götürdü, oraya gittiğimde önce çok korkuyordum, etrafım aklını kaybetmiş bir sürü insan ile doluydu. Durumum acil olduğu için hoca beni sıra bekletmeden içeri aldı ve hiç bir şey söylemeden bir süre oturduk, daha sonra elinde bıçak olan bir insan bana saldırdı, hoca “sakin ol, bir şey yapmayacak” dedi ve o kişiye “yapma, bunu yapmayacaksın” dedi. O kişi durmadı, üzerime geliyordu, bende bir yandan “hocam bir şey yapın, adam beni öldürecek” diyordum bir taraftan da bu durumdan nasıl kurtulurum diye düşünüyordum.

Cinci hoca bunun üzerine üç kelime söyledi ve o kişinin elindeki bıçak bir anda elinden düştü. daha sonra dışarıya çıktık ve bir köpek beni öldürmek istedi. Köpek beni öldürmek için kovalıyordu, köpekten kurtulmak için bir dükkana girdim, bir süre geçtikten sonra köpek kayboldu ve ben hocanın yanına tekrar döndüm. Bu sefer hocanın yanında yaşlı bir kadın vardı ve bana “bu annenle ilgili bir şey” dedi. Ben de “bu nasıl sona erecek” dediğimde “ailenden biri, ya sen ya da başka biri ölecek, öyle son verecek” dedi. Bunun üzerine ailemin yanına gitmeye çalışıyordum ve gidemedim, uyandım. Tüm bunların anlamı ne? 20, Kadın, Bekar, Öğrenci, meraklı

Rüyada cinci hocaya gittiğini görmek yorumu

Seher selam, modern rüya yorumları, rüyaları kişinin içinde bulunduğu ruh halinin uykudaki yansıması olarak açıklamaktadır. Konuya böyle yaklaşınca gördüğün rüyaların senin gerçek hayatta son derece cahil ve bağnaz kişilerin yoğun olduğu bir ortamda yaşadığını (kötü güçler, cinci hoca, eli bıçaklı birileri) göstermekte aynı zamanda bu ortamda sevgi, hoşgörü ve gerçek dostluğun olmadığını yani sevgisiz bir ortamda bulunduğunu (köpek seni neden öldürmek istesin. Köpek gerçek dostluk simgesidir) anlatmaktadır. Eğer gerçekten bu durum söz konusu ise benim söyleyeceğim, yapacağım bir şey kalmaz. Bakınız rüyada hocaya gitmek rüya yorumları sayfası.

Gördüğün rüya alternatif olarak gerçek hayatında sana bir fayda sağlamayacak tam tersine kendine endişe, sıkıntı getirecek saçma sapan şeylere fazla kafanı taktığını ve derhal kendine çeki düzen vermek gerektiğini, aksi takdirde bu gereksiz kaygıların seni sürekli rahatsız edeceğini temsil edebilir. Rüyada köpek görmek, hoca görmek sayfaları da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Cinci Hocaya Gitmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir eve giriyordum bir kadın hoca vardı, 4 arkadaştık ve biri beni oturduğum yerden geriye çekiyordu. O hoca da bırak onu diye bağırıyordu ve bir anda bıraktı. Bir anda hoca havaya kalktı ve indi ve birden uyandım. O arada bana 2 arkadaşımın ismini sorup burada mı diye sormuştu hocam.

Ruyamda hocaya götürüyorlardı hoca beni biryere yatirdi karsimda ekram gibi birsey vardi orda siyah siyah adamlarda vardi hoca mikrofonla onlari gördün mu diye sordu evet dedigimde lailaheillallah de gidecekler dedi dedim gittiler birdaha geldiler birdaha soyle dedi tekrar ettim tekrar yok oldular nedir bu ruyanin anlami etkisinde kaldim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir