Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çin’de Alışveriş Yapmak

Rüyada Çin’de alışveriş yapmak ne demektir?

Rüyamda Çin’e gitmiş olduğumu, Çin’de alışveriş yaptığımı ve arkadaşımla gezdiğimi görüyorum, bununla ilgili ya da Çin ile ilgili bir yorum verebilirseniz sevinirim. Şu anda benim Çin ile bir alakam veya orayı ziyaret etmek gibi bir düşüncem yok, oraya gidip gelen bir tanıdığım da yok.

Rüya temaları: Çine gitmek, Çinde olmak, alışveriş yapmak, Çinde gezmek, Çinde gezdiğini görmek.

Rüyada Çin’de alışveriş yapmak yorumu

Rüyanız gerçek yaşamınızda zihninizin derinliklerinde büyük bir merak duygusu barındırdığını ve bu duygunun bazı zamanlar açığa çıktığını belirtirken öte yandan da yaşamınızda kendinizi kimi yeni gelişmelere hazırlamanız gerektiğini veya seyahat isteğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada alışveriş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çin’de Alışveriş Yapmak” için 3 yanıt

Ben rüyamda eski sevgilimin Çin’ gittiğini ve orada başka bir kız ile düğün için alışveriş yaptıklarını ve beni arayarak artık nişanlanmış olduğunu, yakında evleneceğini söylediğini gördüm. Bende bunu duyunca rüyamda hıçkıra hıçkıra ağlıyordum.

Semra merhaba, bu bir eski sevgilinin bir başkasıyla nişanlandığını görmek rüyasıdır ve bu konuda ayrıntılı açıklama rüyasında eski sevgiliyi görmek sayfasında anlatılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir