Rüyada Çingene Görmek

Rüyada çingene görmek neye delalet eder?

İyi günler, ben iki oldu aynı rüyayı görüyorum, rüyamda tanımadığım bir yerdeyim, yüksek bir yerde ama kalabalık koridorda eski lise arkadaşımla koşuyoruz sanki bir yere yetişiyor gibi, sonra yüksek bir yere geliyoruz ve iki tane çingene kapkara çocuklardan biri bana “senin anneni tanıyorum” diye sesleniyor ve bir iple yüksekten aşağı atlıyor, aşağısı denizmiş, denizde yüzüyor, çingene çocuk beni de yanına çağırıyor, “ben gelmicem” falan derken birden sanki arkamdan biri itiyormuş gibi boşluğa uçuyorum ve aşağı doğru çığlık atarak düşerken uyanıyorum,

Birde çingene çocuk o arada defalarca bir şarkı söylüyor o şarkıda eski sevgilimin bana söylediği şarkı ama çocuklar çok çirkin söylüyor. Bu rüyayı daha önce görmüştüm ama bir tek düştüğümü görmedim acaba bu rüyanın anlamı nedir. İlgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada çingene görmek nasıl yorumlanır?

Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın verdiği mesajın güçlü olduğunu gösterir. Ancak hakkında hiçbir bilgi olmadığı için ben bu rüyada bir mesaj bulamadım.

Rüyada çingene görmek gelecek için içinde bulunduğunuz durumun farkında olup, doğru kararlar vermeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada çingene olmak, çingene olduğunu görmek sorumluluk ve yükümlülük olmaksızın arzu ettiğiniz şeyleri yapmak arzunuzu ifade eder. Rüyada çingene ile evlenmek, bir çingene ile evlendiğini görmek içinde bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, özgürlük isteğinizi simgeler.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir