Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çingene Mahallesi Görmek

Rüyada çingene mahallesi ne demek?

Merhaba, Ben rüya içinde rüya gördüm, fakat pek iç açıcı bir rüya değildi, araştırdım ama bir şey bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Rüyam şöyleydi ” Rüyamın içerisinde rüya görüyorum, hava karanlık, ben dışarıdayım annem ve yanında bir çingene var, çingene bana eşek arabasını veriyor, ben onunla bir yere bir şey almaya gidiyorum, sürerken zorlanıyorum. Sonra bir yerden geçiyorum çingene mahallesinden, eşek arabadan kaçıyor ve yürüyerek gitmek zorunda kalıyorum, elimde bir poşet var, içinde pil ve telefon var. Ardından kahve gibi bir yerden adres soruyorum, o sıra bir çingene bağırarak geliyor ve kaçan eşeği bulmuş ve almış, çok sinirli bir şekilde beni gasp ediyor, elbiselerimi yırtıyor, ben yalvarıyorum ona “ne olur o poşetin içindekilerini alma, benim değil” diye. Bana sinirli bir şekilde gülüyor ve gasp a devam ediyor, o sıra cebimi falan yırtıyor. Bu şekilde bir rüya yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada çingene mahallesi görmek yorumu

Rüya içinde rüyalar besinci tür rüya olarak adlandırılmakta ve rüya içinde görülen rüyadır. Genellikle insan rüyasında gördüğü rüyayı da yorumlar. Bu tür rüyalara da çok dikkat etmek gerekir. Çünkü böyle rüyalarda yapılan yorumun gerçekleşme oranı çok yüksektir.

Rüyada çingene görmek gelecek için içinde bulunduğunuz durumun farkında olup, doğru kararlar vermeniz gerektiğini işaret eder

Rüyada eşek arabası görmek genellikle iyiye işarettir, sonucundan memnun kalacağınız bir yolculuğa işaret eder. Rüyada eşek arabasına binmek uzun bir seyahate çıkacağınıza ve bu seyahat sonunda istediğiniz sonucu alacağınıza işarettir. Rüyada eşek görmek anlayış eksikliği anlamına gelir. Ayrıca, gelecek konusunda endişeleriniz olduğunu, canınızın sıkıldığını ifade eder. Eşeği kaybetmeniz ise geçmişe fazla bağlı kaldığınızı, geçmişi bırakıp geleceğe daha fazla odaklanmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada pil görmek aşık olacaksınız fakat mutlu olamayacaksınız, kısa süreli bir ilişki yaşayacağınıza işaret eder. Alternatif olarak yaşam enerjisini simgeler. Rüyada telefon görmek mutlu bir haber, iş hayatında kademenizin yükselmesi ve mal anlamına gelir. Telefon ve pilin gasp edilmesi ise bu konularda bir kayıp, sıkıntı işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir