Rüyada Çıngırak Görmek

Rüyada çıngırak görmek neye delalet eder?

Rüyada çıngırak görmekRüyamda yabancı bir evdeyim ve evdeki hiç kimseyi tanımıyorum. Bir kadın doğum yapıyor, bir sürü bebek doğuyor ama kaç tane olduklarını bilmiyorum, yanımdaki bir kadına “bu kadın bu kadar bebeğe nasıl bakacak” diyorum. Kadın kendinden emin bir şekilde “bakar bakar, onun okunmuş çıngırağı var” diyor. şaşırıyorum, içimden “bu kadın kesin benimle kafa buluyor diyorum.

Başka bir odaya gidip su içiyorum, bu sırada doğan bebekler hepsi birden ağlamaya  başlıyor ve bir kaç saniye sonra bir çıngırak sesi duyuyorum bebeklerin ağlaması kesiliyor, geri o odaya dönüyorum, doğum yapan kadının elinde bir çıngırak var ve hafif hafif sallıyor, bebekler hipnotize olmuş bir şekilde çıngırağa bakıyorlar. Arkasından bir arkadaşım o eve geliyor ve bana “göreceğini gördün, artık bu evden gitmeliyiz” diyerek beni alıp oradan götürüyor. Bu rüya kafama çok takıldı, anlamı nedir? 21, kadın, bekar, çalışıyor.

Rüyada çıngırak görmek yorumu

Sedef merhaba, rüyanız gerçekten çok ilginç ve yaşamında bir çok şeye yeniden başlangıç yaparak bu arada içinde bulunduğun ölüm korkusundan uzaklaşacağını temsil etmekte, seni çok sevindirecek ve aynı zamanda şaşırtacak güzel şeyler yaşayacağını müjdelemektedir.

Rüyada çıngırak görmek kişinin ev yaşamında huzurlu bir döneme girdiğini gösterir ve elindeki imkanlara kanaat etmesi sayesinde mutluluğunun katlanarak artacağını ifade eder. Rüyada çıngırak sesi duymak rüyayı gören insanın hayatındaki talihsiz gelişmelerin yaşadığını bir dönemin kapandığını, umutlarının artarak işlerinin yoluna girmesine neden olacak güzel olaylarla karşılaşacağına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir