Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Çinko Görmek

Rüyada çinko görmek ne demektir?

İyi akşamlar. Dün saat sabah saat 8-9 gibi uyuyordum, rüyamda şeytanı açık mavi şeffaf bir şekilde gördüm, şeytan sırtımı çinko ile kaplıyordu, beni ele geçirmek ister gibiydi, uyurken ayetel-kürsi okudum, bir süre sonra karşıdan beyazlar giyinmiş biri geldi ve şeytan kaçarak gitti, sonra uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada çinko görmek tabiri

Dilek selam, rüyanız gerçekten çok ilginç. Rüyada şeytanı görmek amaçlarınıza ulaşabilmek için yaptığınız kötülüklere artık bir son vermeniz gerektiğine işaret eder. Bu konuda detaylı bilgi için şeytan tabiri sayfasını okuyunuz.

Şeytanın sırtını çinko ile kaplamaya çalışması çok enteresan, neden plastik değil, demir değil? Burayı dikkatli analiz etmek lazım.

Rüyada çinko görülmesi rüya sahibi için profesyonellik, eğitim, takipçilik, pozitif yenilenme ve enerjik bir ilerlemenin faydasını ve şart olduğunu bilmesi gerektiğine yorulur. Rüyada çinko yemek reel hayatta ciddi bir vitamin veya mineral eksikliğini gösterebilir, sağlık sorunu yaşamaya işaret edebilir.

Şeytanın rüyada sırtını çinko kaplama eylemi ise şeytanın seni profesyonel davranmaktan uzaklaştırmak, eğitimi boş vermeni sağlamak, takipçiliği bıraktırmak, pozitif yenilenmeye karşı çıkarmak istediğine kısacası seni yoldan çıkarmaya çalıştığını göstermektedir.

Ancak rüyadaki beyazlar giymiş kişi ve senin ayetel-hürsi okuman ise güçlü manevi zenginliğin ile şeytanın bu çabasının sonuç vermediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir