Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cinlerle Konuşmak

Rüyada cinlerle konuşmak ne demektir?

Rüyamda bir sürü cin ve cinlerle konuştuğumu gördüm. Rüyamda bir sürü cin vardı, önce okulda arkadaşlarla konuşuyordum sonra arkadaşlara “cinler internetteki tüm siteleri hacklemiş vs.” diyordum, uyandım. Sonra tekrar uykuya daldığımda 1 tane kadın cin vardı, güzel birisiydi, benim sevgilimdi, sonra tam hatırlayamıyorum ama beni korumaya çalışıyordu, sonra bir araba geliyordu ben 3. katta bir binadaydım yanımda 1-2 arkadaşım vardı, kız cin arabayı havaya kaldırdı (psişik gücüyle) sonra bir-iki kere yere vurdu.

Bu arada bende havaya kaldırıyordum arabayı, içindeki adam bayılmıştı yüzünde maske vardı, ünlü birisiydim rüyamda bir kadın bana aşıkmış xD kötülük yapmaya çalışıyordu sonra kız beni korumaya çalışıyordu en sonunda bir toplantı gibi bir yerdeydim yanlış anlaşılmasın ama orada 5 kişiydik sanırım 1 tane cin ve melek vs. vardı cin sonra diyordu biz niye yok olduk diyordu rüyayı tam hatırlayamıyorum aklımda kalanlar bu kadar.

Rüyada cinlerle konuşmak nasıl yorumlanır?

Rüyada cin görmeküç harfli, üç harfliler görmek Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir.

Rüyada cin ile konuşmakcinle konuştuğunu görmek, çevrenizle ilişkilerinizde dost – düşman ayrımında hatalar yaptığınızı, ön yargılarınız nedeniyle size gerçekten yararı dokunacak, gerçek dostunuz olacak kişileri kaybettiğinizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Cinlerle Konuşmak” için bir yanıt

merhaba öncelikle ben bu tarz ruhların ve cinlerin varlığına inanmayan bir insanım ama dün gece tam uykuya dalacakken odanın tavanından ters üçgen suratlı pelerin giymiş ama boyu kısa pörtlek gözlü teni beyaz ile gri arasında olan biri yatağımın önüne geldi ve ben rüyamda kendimi ve onu dışardan görebiliyordum
elerim birleşikti önce o gelince ona güldüm sonra o da bana gülerek ellerimi acıp avucumun içine tırnağıyla dokuncakken tırnağından korkup kendimi çekip uyandım ve banyoda gözümü kapattıgımda onun yüzü önüme geliyor ne yapmam gerekiyor anlamadım ama sanırım bu böyle gidicek bazı araştırmalar yaptığımda cinin musallat olma evresinde rüya yoluyla bize görüldüğü yazıyordu sizce benim birşeyler yapmam gerekiyor mu yoksaa piskolojik bir durum mu bu yaaşadığım.. Şimdiden ilginiz için teşşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir