Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çinli Birini Görmek

Rüyada Çinli birini görmek ne demektir?

Değerli yorumcu, Hayırdır inşallah diyerek başlıyayım. Dün gece rüyamda park alanı gibi bir yere Çinli göstericiler gelmiş ve millette başlarına toplanmış. Bende sanırım iş arıyormuşum ve onlara yaklaştım. onlarda millete ellerinde bir şeyler var ve onunla ilgili sorular soruyorlar. herkes aynı cevabı verdi bense doru olanı bulup söyledim beni tebrik ettiler, yorumunuz içim şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada Çinli görmek yorumu

Rüyada Çinli birini görmek, Çinli ile karşılaşmak, Çinli biriyle konuşmak yaşamınızda farkında olmadığınız kimi özel yetenekleriniz olduğunu, bunları değerlendirmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada yaşlı bir Çinli görmek bilgelik ve bilgiyi temsil eder.

China Çin ülkesi anlamındadır. Rüya sözlüğümüzde cin kelimesi ile karışmaması için İngilizce yazılışı kullanılmıştır. Rüyada Çin’i görmek, Çin’e gitmek, Çin’de olmak, Çin’de gezmek, Çin’de çalışmak, Çin’de alışveriş yapmak yaşamınızda kendinizi kimi yeni gelişmelere hazırlamanız gerektiğini veya seyahat isteğinizi işaret eder.

“Rüyada Çinli Birini Görmek” için 2 yanıt

İyi günler ben rüyamda çinli güzel bir kızla arkadaş oluyom sonra evleniyorum acaba rüyamın yorumu ne olabilir

Merhabalar, anlatacağım ruyamı iki defa gördüm. Kendimi Çin yada Japonya bilmiyorum orada oluyorum, ilkinde ailemle birlikte orada oluyorum trenle gidiyorum yaklaşık üç ay önce gördüm ilk rüyamı. Şimdiki rüyada da oradayım ama hiç tanımadığım insanlar var, dilleri başka, kayboluyorum konuşuyorum anlamıyorlar, Çin devleti topraklarında oluyormuşum sadece. Çok karışıktı gün boyu o karmaşayla kendime gelemedim. Nedir bu Çin’e gitme meselesi ruhumun. Yorumlarsanız sevinirim, iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir