Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada cinnet geçirmek

Rüyada cinnet geçirmek neye delalet eder?

Bendim, cinnet geçiriyordum galiba, çok sinirliydim ve Kuran-ı Kerimi ortadan ikiye yırttım, sonra bir adam bembeyaz bir hamurumsu ince bir şeyi enine kesiyordu. Sonra ortaya simsiyah yüzü gözükmeyen adam çıktı, beyaz şeyi kesen adamı aynı kestiği gibi enine kesmeye başladı, öğle ezanı okunmaya başladığında uyandım. 15, Kadın, flört, öğrenci.

Rüyada cinnet geçirdiğini görmek yorumu

Rüyada cinnet geçirmekSevgili Ceyda, bu rüya senin yaşında pırıl pırıl bir genç kız için fazlasıyla ağır, inşallah sana bu kötü rüyayı görmene sebep olan travmayı kolay atlatırsın. Çünkü gerçekten çok ağır bir rüya ki içinde Kuran-ı Kerimi ortadan yırtmak gibi en büyük günahlardan biri geçiyor.

Rüyada cinnet geçirmek şu anda bir hastalık veya yaşamınızda gerçekleşmiş bir olumsuz durumun ruh sağlığınızı aşırı derecede olumsuz etkilediğini işaret ederken cinnet geçirdiğini görmek aynı zamanda bundan kurtuluşun yolunu bulamadığınızı temsil eder.

Rüyanda Kuran-ı Kerimi yırttığını görmüş olman çok önemli anlam taşımakta ve içinde bulunduğun olumsuz ruh halinden çıkamam nedeninin bir manevi çöküntüden kaynaklandığını ifade etmekte, tövbe edip, dua ile Allah’a sığınıp, ondan yardım istemek gerektiğini hatırlatmaktadır. Bir insanın başka bir kişiyi kestiğini görmek aslında sizin reel hayatta hedefinize tam yaklaşmışken bir nedenle bunu ertelemek zorunda kaldığınızı, bunun sebebi kendiniz olmanıza karşılık sürekli başkalarını suçladığınızı temsil etmektedir.

Rüyada cinnet geçiren birini görmek çevrenizdeki insanların çok gergin bir dönem geçirdiklerini ve bu durumun sizi de negatif etkilediğini, ruh ve akıl sağlığını korumak için manevi yönden güçlü olmak, sabır ve dua ile bu dönemi atlatmak gerektiğini işaret eder.

“Rüyada cinnet geçirmek” için bir yanıt

Ben annemle bir alışveriş merkezine gidiyorum. Orada pantolon bakıyorum anneme gösteriyorum ve annem begenmiyor. Sonra cinnet geçiriyorum. Hervşeyi yere fırlatıyorum bağırıyorum. Güvenligi arıyorlar bende oradan kaçıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir