Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Cinsini Bilmediği Kuş Görmek

Rüyada bilmediği kuş görmek ne demektir?

Merhabalar, 19 yaşındayım bayanım ve üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Rüyamda kendimi kısa merdivenin en alt basamağında, tek başıma otururken görüyorum, sağ ya da solumda herhangi bir sapak yokken üzerime doğru bir araba hızla geliyor ve bana çarpmak üzere, ne yapacağımı şaşırıyorum kaçacak hiç bir yerim yok.

Araba tam bana çarpacakken sağ tarafımdan bir yol açılıyor ve araba oradan gidiyor. Sonra ben nefes alıp vererek kendimi rahatlatmaya çalışırken cinsini bilmediğim bir kuş gelip önüme konuyor ve yüzüme bakıp arkasını dönüp uçup gidiyor. Haber alacağım anlamına mı geliyor acaba bu? Şimdiden çok teşekkür ederim. 16. 12. 2009 / 22:27 tarihinde gönderilmiş

Rüyada cinsini bilmediğin kuş görmek neye yorulur?

Rüyada gördüğünüz merdiven  şu anda yaşadığınız ve yaşayacağınız engelleri işaret etmektedir ve henüz yolun başında olduğunuzu göstermektedir. Rüyanız sorunlar karşısında karamsarlığa kapılmamanızı, her sorunun bir çözümü, bir çıkışı, bir kurtuluşu olduğunu size anlatmaktadır.

Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada yere konan kuş ; Sizin için bir deneyimin muhasebesini yapmanızı işaret eder. Yaşadığınız olayın hayatınıza kattığı değerleri iyice anlamanız gerektiğini belirtir. Bakınız kuş rüya tabirleri sayfası. Rüyada bilmediğin bir kuş görmek rüya sahibinin içinde bulunduğu karamsarlık duygularından nasıl kurtulacağını bilemediğini, kendini yeniden özgür hissetmek için neler yapması gerektiğine karar veremediğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Cinsini Bilmediği Kuş Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda evimde misafirler var, bir misafirimizin kuşları varmış ama balkonda duruyorlar, böyle serçe kadar bile yok, çok küçük beyaz renkli altın kanatları olan kuşlar, sonra bir ara balkon kapısı açık oluyor ve kuşlar içeri giriyorlar. Bana doğru geldiklerini gördüğüm zaman gözlerimi kapatıyorum hani gözüme falan denk gelmesinler diye. İki tanesi gelip tam göz pınarlarıma oturuyorlar. Sonrasını hatırlayamıyorum. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Serena merhaba, görmüş olduğun rüya sana boğulmuşluk hissi veren, gizliden gizliye rahatsız eden, kendini kısıtlanmış hissetmene sebep olan faktörü bulmak ve ondan kurtulmak istediğini ve bunu başaracağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir