Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Jeep İle Yolculuk Etmek

Rüyada jeep ile yolculuk neye işarettir?

Rüyamda sarı renkli çok modern bir Jeep kullanıyorum ve belli bir bölgede bulunan bir yat limanına gitmeye karar veriyorum. Fakat yolun üzerine deniz taşmış. Denizin rengi masmavi ve çok berrak. Yoldan gitmek mümkün olmadığı için geri dönüyorum. Yol kenarında bir kadın ve iki çocuğu var. Onlar yolda araba bekliyorlar. Onlar araba beklemesin diye onları da arabama almak için duruyorum fakat yalnışlıkla bir Rolls Roysa çarpıyorum. Endişe ederek arabadan iniyorum ve Rolls Roysda hiç bir hasar olmadığını ve benim aracımda da hiç bir hasar olmadığını görüyorum. Buna çok şaşırıyorum.

Kadın ve iki çocuğunu arabama alıyorum. Onlar eve dönecekler ve evleri bir villa. Çok zengin bir aile beni de evlerine alıyorlar. Evin içi kocaman ve çok konforlu. Kadın çocuklarına yemek yedirecek fakat tam o sırada benim torunumda orada oluyor.

Kadın taze fasulye pişirmiş bana da bir tabak veriyor. Ben de bu fasulyeyi torunuma yediriyorum fakat ağzından değil poposundan yediriyorum. Sonra sahne değişiyor. Rüyanın başında gitmek istediğim o bölgedeyim. (Bu bölge gerçek hayatta denizin üzerine kurulmuş yapay bir yat limanı. ) Orada bir işde çalışıyorum ve binaların hepsi de denizin üstünde havada durmaktalar. Binaların altlarına bakıyorum ve denizi bir okyanusun dibi gibi masmavi görüyorum. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Ben 45 Yaşında bekar bir bayanım. Şu anda işsizim. Teşekkür ederim.

Rüya temaları : araba beklemek, deniz taşması, fasulye pişirmek, jeep kullanmak, modern Jeep, Rolls Roys, sarı jip, sarı renkli, taze fasulye, villa, yat limanı, zengin aile, zengin bir aile, araba yolculuğu, yolculuk yapmak.

Rüyada jeep ile yolculuk etmek tabiri

Rüyanız ik farklı anlam taşıyabilir;

Birincisi gerçek yaşamda kendinize ulaşılması zor, çok yüksek hedefler belirlediğinizi ve bu yüzden bazı hayal kırıklıkları yaşadığınızı gösterebilir.

İkincisi ise hayatınızda inanılmaz güzellikte bazı gelişmeler yaşanacağını, yakın bir zamanda çok büyük mutluluk verici olaylar yaşamak, üzüntülerden kurtulmak ve çok mutlu, huzurlu olmanıza vesile olacak işlere adım atmak ve bunda başarılı olmak ifadesi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir