Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çıplak Ayak İle Araba Kullanmak

Rüyada çıplak ayak ile araba kullanmak ne demek?

Merhaba. Bu gece rüyamda ablam, annem ve yeğenlerim bir arabaya biniyorduk. Ablam arabayı kullanıyordu ama arabayı düzgün kullanamıyordu, araba sağa sola gidip duruyordu ama varmak istediğimiz yere güç bela varıyorduk.

Ayrıca ablam arabayı kullanırken ayakları çıplak idi, ben onun ayaklarına bakıyordum. Ayakları ayakkabıdan yeni çıkmış gibi sıcak ve yumuşak görünüyordu. Rüyada çıplak ayakla araba kullanan birini görmek nasıl yorumlanır? Rüyamı tabir ederseniz sevinirim. Ben 26 yaşında bekar üniversite tahsilli ve ayrıca memurum şimdiden teşekkürler. Meleğin Rüyası. 05 Temmuz 2012, 13:48

Rüyada çıplak ayak ile araba kullanmak yorumu

Melek merhaba, gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda ablanız ile olan ilişkinizde kimi sorunlar yaşadığınızı, ablanızın sizin üzerinizde fazlaca etkisi olduğunu, sizi fazla yönlendirmeye uğraştığını, size fazla karıştığını ve bunun sizi rahatsız ettiğini, ablanızın kimi yaptıklarına katılmadığınızı, onu yadırgadığınızı temsil etmektedir. Hakkınızda daha fazla bilgi verseydiniz daha sağlıklı bir yorum yapabilirdik.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çıplak Ayak İle Araba Kullanmak” için 2 yanıt

Rüyada araba kullandığını görmek
Rüyamda büyük bir siyah jeep kullanıyordum, direksiyonda ben varım. Tanımadığım iki çocuk arabaya binmek istiyor ama “araba çok büyük, ilk defa araba süreceğim, binmeyin” diyorum, onlara zarar vermekten endişelendim ve arabaya almadım. Arabayı hızlı sürüyorum ama dikkatliyim. Gideceğim yere varıyorum,ben bile şaşırıyorum çünkü gerçekte araba sürmek konusunda bilgim olmadığı halde arabayı sürmeme ve bir sürü bilmediğim sokaktan geçiyorum. Bu rüyamın manası ne demektir?

Gamze merhaba, gördüğünüz rüya gerçek yaşamda kendine güvenen, aklı başında, ayakları yere sağlam basan bir karaktere sahip olduğunuzu ve yaşamınız boyunca başarılı olacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir